Záložky

World of Warcraft

Alternatívne názvy: WOW

World of Warcraft on-line - to je masívne multiplayer online hra na hrdinov (MMORPG), v ktorom môžete preskúmať tajomný svet plný mágie a dobrodružstva. Toto je hra, v ktorej každý môže byť hrdinom.

Ak chcete vstúpiť do hry, čo potrebujete zložiť World of Warcraft on-line registrácia: V okne, ktoré sa otvorí, zadajte e-mail a heslo. Pridajte sa k World of Warcraft na tomto princípe je dokončená, môžete sa prihlásiť do hry a začať vytvárať Svoge charakter.

Vo World of Warcraft on-line hry si môžete vytvoriť pre seba niekoľko znakov, ktoré vám umožní vyskúšať rôzne kombinácie jednotlivých rás a tried. Pozrime sa na procese vytvárania svoje budúce osobnosť: najprv musíte vybrať herný svet, kde budete hrať (svety iný štýl hry) je:

PvE (hráč vs nepriateľa) - obyčajná herný svet,

PvP (hráč vs hráč) - svet pre hráčov, ktorí hľadajú súperenie;

PvE-RP (hráč proti nepriateľom, role-playing game) - svet, v ktorom sa jednať úlohu a súboje medzi hráčmi musia byť odsúhlasené oboma stranami;

PvP-RP (hráč verzus hráč, role-playing game) - analógový normálne PvP, kde je dovolené boje medzi rôznymi frakciami vo výkone role.

Ďalej, v on-line hry World of Warcraft, môžete si vybrať: rasy, pohlavia, triedy a pomenovať svoju postavu. Okrem toho, stále bude k dispozícii funkcie, ako je zmena vo vzhľade a transformácie.

Poďme sa baviť o preteky:

Je v tomto projekte - 12, ktoré určujú celkový vzhľad postáv, a dať osobitné výhody v podobe rasových schopností, rovnako ako zviazaný do jednej z dvoch frakcií: Aliancia alebo Hordy.

Alliance - v tejto frakcii prichádzajúce závodu ako Worgeni, Draenei, Dwarves, trpaslíkov, ľudí a nočných elfov;

Horde - v tejto frakcii prichádzajúce závodu ako škriatkovia, elfovia, škriatkovia krvi, Tauren, Trolls a Forsaken (vstal z mŕtvych.)

Akonáhle ste sa rozhodli na frakcie a závod, vyberte si triedu Peržan, ktorý bude závisieť od jeho schopnosti v tomto skazachno svete. V hre World of Warcraft on-line triedy existujú 3 hlavné úlohy: Nádrže, liečitelia a vojaci a 10 závodných tried: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock a Druid. Ale majte na pamäti, že nie všetky kurzy sú k dispozícii pre každý závod, a ak pred Vami ju budete mať na výber medzi rasy a triedy konkrétny, potom dať prednosť triedu.

Teraz si môžete vytvoriť vzhľad postavy podľa pohlavia (čo je čisto estetický rozdiel), ktorí sa rozhodli pre špeciálne externé funkcie, ako je napríklad tetovanie, náušnice, vlasy, atď atď Na to stvorenie znak konca, zostáva len priradiť mu názov.

Teraz o hre samotnej. Má vaša postava na začiatku hry, tam sú niekoľko základných schopností Svoge triedy, ale hrať hru World of Warcraft on-line, s vývojom, budete môcť odhaliť nové.

V hre World of Warcraft, môžete si dať Svoge postave jedinečné schopnosti, vďaka talentu a charakteru. Talenty, aby postava špecializovať na určité zručnosti a symboly (vytvorila ďalšie postavy, ktorí majú značku povolania), posilní to nielen ich existujúce zručnosti, ale tiež pridávať nové efekty k nim.

Zahrajte si online hru World of Warcraft, budete musieť cestovať do Azerothu, kde žijú najrôznejšie rozprávkové bytosti a postavy. Budete vykonávať celý rad úloh, ktoré sú rozdelené do niekoľkých kategórií: Všeobecné (najčastejšie), skupina (zložitejšie konvenčné) v žalári (strašidelný miestach a nebezpečných príšer). A potom tam sú pracovné miesta v Heroic móde nájazdy, PvP a Daily. Získajte prácu, môžete mať non-charaktery hráčov, alebo používať predmety a objekty. World of Warcraft hry vám umožní po boji s monštrami, v prípade víťazstva, strieľať je s rôznymi magickými predmetmi, ktoré možno dať do jednej z bánk do úschovy.

Zahrajte si World of Warcraft môže byť ako ja, a s priateľmi, vytvárať skupiny, zapojiť sa do cechu, rovnako ako nakupovať a predávať tovar v aukčnom dome ...

Všeobecne platí, že táto hra je veľmi rozsiahla, a to môže byť veľmi dlhá doba popisovať, a prejsť registráciou v hre World of Warcraft, ste schopní vidieť všetko a pokúsiť sa hrať World of Warcraft!

 

World of Warcraft on-line registrácia