Záložky

World of Mercenaries

Alternatívne názvy: World of Mercenaries

Ako prax ukazuje, strelci s realistickým grafickým použitia, baví a bude mať šialené populárne medzi hráčmi, bez ohľadu na ich vek, povolanie a koníčky. Hra World of Mercenaries - len taký projekt. V okamihu, Presný dátum vydania je v priestore siete zostáva neznámy, však, riadenie projektov vždy podporovala verejnosť informovaná. Takže, vyšlo najavo, že čoskoro začne uzatvorenej bety. Záznam rovnaký testovanie teraz otvorené, takže niekto môže dostať do súladu k tejto druhej prístupové kľúče.

Ako sme sľúbili vývojári, bude World of Mercenaries on-line je to typický on-line multiplayer strieľačka, bude to niečo viac. Vytvoril najlepších európskych dizajnérov, bude projekt FPS s možnosťou interaktívnych hier. Základom tohto projektu je Unreal 3 Engine. Jeden z najviac očakávaných hier bude mať všetky obľúbené funkcie. Takže, znaky budú priebežne čerpaná, zbrane - pre zlepšenie chuti a potreby, a urobiť všetko pre to môže byť úplne zadarmo.

Vzhľadom k tomu, že hra je on-line, je možné predpokladať, že vo svete žoldnierov registrácii bude podľa potreby aj vo všetkých ostatných projektov. Samozrejme, že na každú radu o registrácii je ešte príliš skoro na to povedať. Avšak, v tejto fáze je možné upozorniť na skutočnosť, že hra je chýbajúce ruský rozhranie, teda tých, ktorí nie sú oboznámení s angličtinou, musieť vytiahnuť vedomosti alebo kúpiť slovník. V skutočnosti, ovládať hru drží zrozumiteľné a prístupné.

Je známe, že po začiatku beta, môžu hráči stiahnuť súbor hry na Steame nastavenie. Aj keď to je nemožné povedať, či to môže byť hrať World of Mercenaries zadarmo, ale aj v prípade, že projekt bude zaplatené, iste, jeho cena bude primerané a vhodné, a bude plne zdôvodní.

Ihneď po začiatku hry sa stanete muž, ktorý, samozrejme, bude musieť vykonávať úlohy rôzneho druhu. Ako som sľúbil, tvorcovia, charakteristickými znakmi tejto hry je schopnosť prispôsobiť vzhľad a charakter, a jeho vlastnosti, a zbrane. Máte možnosť vytvoriť svoje vlastné a hrať hru World of Mercenaries najmocnejší postavy na svete.

Bude výber ponúkol deväť znakov tried, ktoré budú známe neskôr. Je už známe, že výber zbraní v hre je jednoducho úžasná, a príležitostí na zlepšenie v budúcnosti budete neporaziteľní. V obchode, každý môže kúpiť veci, ktoré pomáhajú dosiahnuť úspech v boji.

Základ hry - kolektívne boja. Čaká obrovské množstvo skupinových bojov a spoločných misií. Vo World of Mercenaries hrať bude zaujímavé a zábavné cez-out plán. Určite ste si všimli aj infračervené pamiatky, plamene pojedanie mesto a mnoho ďalších drobných predmetov, ktoré nie sú v iných hrách zatvorené oči.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more