Záložky

Svet drakov

Alternatívne názvy: Svet drakov

Svet z Dragons on-line - je fantasy hra pre viacerých hráčov sa zamerala na modeli leteckej bitky zadarmo-na -play.

V rozľahlom svete, kde predtým vládol tri drakmi, došlo k incidentu. Jeden z nich chcel chopiť sa moci vo svojich labkách. Ďalšie dva, ktoré prirodzene proti takejto svojvôľa a robil všetko možné zneškodniť drzý. Rozpráva sa, že Dieblich bol uväznený v inej dimenzii, a Asuryan Firean a spal. Ale nič nie je večné. Táto situácia sa v priebehu času meniť. Spacie draci boli nútení sa prebudiť, pretože obyvatelia sveta jasne cítil, ako sa prístup v čase, keď nebezpečenstvo Dieblich môže dostať z väzenia. A pre takéto udalosti určite musieť pripraviť. Pokoj vo svete porušil rôzne bitky a boj bojujúcich strán. Bývalý idyla potopená v lete. Teraz každý dostane starší úryvok pre seba najchutnejšie kus. Takže bitka o územie tu samozrejmosťou.

Pre prehrávanie Svet z Dragons , je potrebné stiahnuť a nainštalovať hru na počítači. Avšak, ešte pred registráciou k tejto hre Svet z Dragons . Vytvorí účtu je veľmi jednoduché. Musíte zadať e-mailovú adresu, ktorá bude slúžiť ako prihlasovacie meno a heslo, aby mohli prísť s týmto Prihlásiť sa. Svet z Dragons registrácia znamená, že súhlasíte s pravidlami hry, tak majte na pamäti, že stlačením tlačidla môžete potvrdiť prijatie našej dohody užívateľa.

Pozrite sa na potrebné systémové požiadavky. Prítomnosť takých parametrov, ako je operačný systém Windows XP / Windows 7, procesor Intel ; Dual Jadro 2,1 X , RAM 1 Gb [ _2_] a grafickú kartu s 256 Mb pamäte a podporuje DirectX 9. 0 c poskytuje hrateľnosť bez brzdenia.

Pozrime sa, čo môže potešiť hry Svet z Dragons . Po prvé, je to príjemné príjemný na oko grafu, a za druhé, príslušný zvuk, po tretie, jednoduché hry. Okrem tajomného sveta môžete získať schopnosť vykonávať širokú škálu úloh ako miesta na Zemi a v pivnici a zapojiť sa do veľkých bitiek vyskytujúcich sa v priestore. Môžete sa tiež tešiť na vybrané trieda s časom umožňuje rast v súlade automat na špecializáciu, a ich naozaj veľa. Všimnite si, že na začiatku budete musieť rozhodnúť, na ktorú stranu chcete bojovať. Existujú iba dve. Závod, ktorý delí vstrechayutsya Demon Kaebi, zverolyudey Sinkong, Halfingov, Azra miestnej škriatkovia, vlkolaci Shady, ľudia Oriana. Štyri triedy k dispozícii. No stojí za to vážiť všetko, čo pred vykonaním voľby. Po každej triede svojím spôsobom jedinečný. To znamená, že každý z nich má svoje špecifické vlastnosti, výhody a nevýhody. Zahrajte si hru Svet z Dragons budete riadiť hrdina, ktorého vzhľad spočiatku sa tvorí sami. World of Dragons on-line hra vám umožní vybrať si aj tie najmenšie tvárové rysy, čo znamená, že nikto iný sa bude páčiť.

S ohľadom na hlavné čipy hry - draci, tam nemusí vyvíjať menej úsilia, než pri vývoji charakteru. Koniec koncov, budete musieť čerpadlo vášho domáceho maznáčika od jeho narodenia z vajca a tak dlho, kým to nebude premeniť v mocnej bojovej zviera. Na vašich pleciach leží stará o údržbu a vzdelávanie mount. Príde čas, kedy budete mať možnosť sedieť na chrbte, je úplne presvedčený, že žiak nebude nikdy nesklame. Za zmienku stojí, že jazda môžu nielen plazy. Svet z Dragons si môžete zahrať s ostatnými úchytmi. Napríklad, okrídlené panter lietajúce jednorožce sú menej účinné v boji.

Napriek tomu, že World of Dragons hra zameraná na milovníkov PvP-bitiek, môžete tiež zvoliť pokojné povolania. Po tom všetkom, ktorí potrebujú vytvoriť rovnaké oblečenie, zbrane, šperky, rôzne lektvary. Mimochodom, čo sa týka nevyhnutných vecí, ktoré získali pri úlohách alebo kúpil v špeciálnom obchode.

Vážení dobrodruhovia, World Dragons Online je na vás čaká! Ak láka a priťahuje aktívny rušný život, jednoducho nezostane sklamaný. Ponorte sa do fascinujúce dynamiku udalosti a zabudnúť na nudu navždy! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more