Záložky

World of Battles

Alternatívne názvy: WORLD OF Battls

Prihlásený hra World of Battles - zadarmo, návykové multiplayer on-line strategická hra, ktorá vám dáva naozaj veľkolepé bitky v reálnom čase medzi 9 pretekov: rytierov, elfov, trpaslíkov, Amazonky, zverolyud'mi, barbarov, temných elfov, orkov a nemŕtvy. World of Battles hry on-line vďaka svojej vynikajúcej grafikou, detailné jednotiek a masívnych bitkách bude naozaj budete cítiť ako veliteľ.
World of Battles Ak chcete hráte treba Pripojiť World of Battles hry a stiahnite si hru na počítači. Prosím, vyplňte pole registračných vytvoriť svoj účet na webe.
1. Zadajte svoje prihlasovacie hru (meno, ktoré sa dozviete na fóre).
2. Nové heslo poznám len na vás.
3. Vaša e-mailová adresa.
4. ísť skontrolovať, že nie ste topánok.

Keď Registrácia World of Battles než hrať on-line hry World of Battles budete musieť nainštalovať herný klient (to znamená, že okamžite hra sama o sebe), k vášmu počítaču:
1. Prosím, kliknite na tlačidlo "Klient na stiahnutie" stiahnuť špeciálny súbor «World of Battles downloader".
2. Pri načítaní súboru je dokončená, spustite ho a World of Battles on-line hra začne sťahovať do vášho počítača.
3. Po stiahnutí bude hra vás vyzve na prijatie licenčné požiadavky pre konečnej inštalácii World of Battles.

Ak chcete hrať World of Battles Váš počítač musí spĺňať nasledujúce systémové požiadavky:
CPU: Intel Pentium 3.dubna GHz, AMD Athlon 3000 +
RAM: 2048 MB.
VGA: NVIDIA GeForce 6600GT alebo ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (2008 marec)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Internet: 512 kbps
Teraz je možné pristúpiť k podrobnejší popis pretekov, na ktoré budete môcť hrať hru World of Battles online. Všetky z nich sú rozdelené do troch frakcií: Dobrý, zlý, neutrality.
Vitajte
Knights. Cez jeho záväzok na strane dobra, rytieri Steel ruží príliš často najavo svoju aroganciu voči druhým, dokonca aj spojeneckých rás. Avšak, to môže byť zaslúžila, pretože proti ich rytierske jazdectvo málo tých, ktorí môžu prežiť.
Elfovia. Rozdelené do dvoch skupín, ktoré možno nazvať dreva elfov elfov a aristokratov. V civilnom živote, tieto kmene skôr rozptýlené, ale v boji proti spoločnému nepriateľovi je flexibilný zliatin smrtiace lesný lukostrelci a rýchla jazda elfovia šľachtici.
Trpaslíci. Silný a skúsený bitka národov. Nič moc dávate prednosť inej rasy, pravdepodobne kvôli tomu, že tých, ktorí hľadajú vysokú trpaslíkov. Avšak, gnómovia sú vždy otvorené pre obchod so surovinami. Ale ich hlavné bohatstvo bojuje vozidlá a nie sú v zhone zdieľať.
Neutralita:
Beastmen. Tajomné ľudí, čo je zjednotenie kmeňov minotaurs, kentaurov a Volkolakov. Boli vytvorené podľa starých sprievodcov pre zábavu a búrili sa proti ich krutých pánov. Preto nedôvera iných závodov. Majú tajomné spojenie s prírodou.
Barbara. Sú to rôznorodé kmene s rôznymi vierami a okupácie. Niektoré z nich sú zapojení do rabovania, iní obchodu, a ďalšie - na ochranu hraníc. Napriek rozdielom v armáde spolu s flexibilnou možnosťou vojsk.
Amazon. Bojovníci, ktorí utiekli z pánskych predsudky o postavení žien v tomto svete. Obťažovanie rytieri z tvrdeného tento národ a vopred ich kočovný životný štýl. Pri pohľade späť na to, môžete pochopiť ich krutosť k mužom.
Evil
Dark Elves. Prúd závod zabijaci. Ak ostatné rasy sú vždy za ťažkých okolností spoľahnúť na priateľské pomoci a vzájomnej pomoci, Temní elfovia vždy počítajú na zrade a podlosti. Vedia, že dieťa žije v atmosfére intríg a krvavé veselí a zabiť chlapa nie je nič viac než súčasť prirodzeného výberu.
Orcs. Rude a hrubý bojovníci, ktorí takmer necítia bolesť z jeho rán. Škriatkovia sa rodia s kompletnou presvedčenie, že všetko je zelenej farby v tomto svete patrí k nim, čo samozrejme nepáči iných závodov, ktorých zahalená zelená tráva lúky. Uloží iba vrodenú hlúposť ork - pre ktoré orkovia obmedzené útoky na susedov. Ale vznik silné a pomerne inteligentný vodca môže všetko zmeniť.
Undead. Akonáhle najmocnejší rasy, ktorý stratil svojho boha vo vojne proti silám dobra. Ale úplne zničiť nemŕtvych je takmer nemožné, pretože ľudia tohto sveta vždy zomrie, a pokračovanie krvavé vojny nemŕtvych je len na dosah ruky.
Celkový každý závod World of Battles on-line má 16 druhmi bojových jednotiek, takže nemáte pocit, že obmedzenia nastavenie jednotky. Najmä preto, že vždy môžete zlepšiť svoje vojakov meniť ich zariadení, ktorá sa objaví aj na ich vzhľade.
Zahrajte si hru on-line World of Battles ako všetkých fanúšikov stratégie a taktiky, pretože vyhrať niekoľko bitiek zbierať silnú armádu. Záruka víťazstvo je správna kombinácia rýchlych útokov jazdectva, príslušným obrany, podporované pechotou, obklopené boku nepriateľa a vzadu.
World of Battles hry on-line - je virtuálny svet vyžaduje neustálu krviprelievania! Vitajte do sveta bitky! Svet World of Battles šek na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more