Záložky

Svet vojenských lodí Blitz

Alternatívne názvy: WoWS Blitz, Svet bojových bojových člnov

Game World of Warships Blitz je dlho očakávaný projekt.

Spoločnosť Wargaming Group sa opäť vyznamenala skutočnosťou, že potešilo fanúšikov námorných bitiek s hračkou nazvanou World of Warships Blitz. Ak ste hrali verziu počítača, budete príjemne prekvapení, ako obratne sa k nemu priblížili prispôsobení Androidu.

Vďaka tomu, že projekt rýchlo získava popularitu, môžeme s istotou povedať, že čoskoro bude mať jedno z prvých miest v hodnotení kultových hračiek. Do sveta Warships Blitz download, nepotrebujete nič zvláštne a bude sa s modelom telefónu vysporiadať s verziou operačného systému od 4. 4 a vyššie, rovnako ako s voľným miestom pod inštaláciou 59 M.

Stále existuje možnosť stiahnuť World of Warships Blitz na počítači, aby nikto nebol vynechaný.

Funkcie riadenia.

Ak porovnávate mobilné a počítačové verzie, v prvých mapách oblasti sa výrazne znižuje z dôvodu pohodlia, pretože budete musieť hrať na malej obrazovke. Spôsob ovládania dotykového displeja sa líši v rôznych rohoch, existujú špeciálne tlačidlá. V ľavom dolnom rohu je navigácia. Kliknutím na jednu zo šípok nastavíte kurzor doprava / doľava alebo dozadu / dopredu. Kliknite raz na šípku a loď pláva. Opätovným stlačením sa zrýchľuje. Čo je výhodné, že nemusia byť fixované neustálym tlakom. Stačí stačiť príkaz a môžete robiť iné manipulácie.

V pravom dolnom rohu kríža je uvedený príkaz strieľať a ďalekohľady sú približné. Uprostred ikon nástroja a opravy. V pravom hornom rohu je ikona so zmenou zbraní, na ľavej mape terénu a v strede vidíme rozsah priebehu bitiek. Keďže to všetko má malé rozmery, translucenciu a intuitívnu zrozumiteľnosť, pre takú veľkú hračku je to veľký prínos.

Game hry.

Okrem toho hra World of Warships Blitz ponúka:

Rovnako ako vo verzii počítača, World of Warships Blitz hra v mobilnej verzii ponúka režimy PvP a PvE.

  • Obrovský výber 90 lodí patriacich do rôznych krajín
  • K bojuje v arktických, atlantických a tichomorských vodách
  • Rôzne zbrane
  • Nepretržité čerpanie lodí Viac ako jeden bojový režim: jednotný, tímový, firemný, hodnosť
  • Ampa pre úspechy a výhry
Už bolo spomenuté, že výber máp je obrovský, ale boli znížené o približne tretinu, takže už nemusia prejsť na opustenú plochu vodnej plochy príliš dlho na ceste k hlavnému miestu podujatí. Aj keď hráte PvP, hráči môžu byť zoskupení do skupín po 7 účastníkoch. Vo zvyšku je všetko podobné nákupu lodí, ich čerpanie, účasť na questoch, misiách a iných udalostiach. To samozrejme poskytuje cenné ocenenia a bonusy. Okrem výhier na účasť v bojoch poskytla WoWS Blitz aj ďalšie príjemné prekvapenia. Ak napríklad počas týždňa, ktorý ste navštívili hračka denne, získate prémiový účet na tri dni.

Pre fanúšikov akčných hier bude zaujímavý tento projekt, najmä ak sú oboznámení s inými dielami developera (tanky a lietadlá). On tiež priťahuje tých, ktorí opakovane priniesli na bojové lode na veľké počítačové monitory. Pre nich je ľahšie určiť súbor lodí pre svoju flotilu (torpédoborce, krížniky, bitevné lode) a spôsob ich čerpania. Začiatočníci objavia obrovské pole pre výskum, aby určili vlastnosti každej lode v bitke.

Te, ktorí sa podarilo otestovať hru, dávajú jednoznačne pozitívne hodnotenie. Aj v jej prospech je skutočnosť, že vývojári neustále uverejňujú aktualizácie a aktívne opravujú možné chyby.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more