Záložky

Svet ocele: Tank Force

Alternatívne názvy: WoS, Svet ocele

Game World Of Steel: Víťazstvo Tank Force bude vaše.

Na pozadí mnohých hier o tancoch World Of Steel: Tank Force je v niektorých ohľadoch menejcenná, ale v ňom je aj jej kôra. Predstavuje svoje štúdio BraveTale, rozhodla sa tiež zúčastniť sa na všeobecnom nadšení pre militantov. Možno ste už oboznámení s jej prácou na vojnových lodiach. Teraz máte možnosť stiahnuť z World Of Steel: Tank Force a zhodnotiť jeho potenciál. Očakávajte, že z projektu nie je nič neobvyklé. Presne povedané, čo je neuveriteľné a zvláštne, možno vidieť v ďalšej akčnej hre o tankoch? Ak nerastú krídla, potom je to klasika žánru, kde hráči zvládnu terén, pravidelne bojujú s nepriateľmi, zarábajú peniaze na túto hernú menu a utrácajú ju na čerpacej stanici.

Tieto technické vlastnosti by sa mali vziať do úvahy, potom hra váži 77 M, verzia pre mobilný telefón vyžaduje Android verziu najmenej 2. 3, ale v skutočnosti od 4. 1, pri zohľadnení pravidelných aktualizácií. Hoci, kvôli spravodlivosti, musím povedať, nechodia tak často. Avšak tí, ktorí si želajú, si môžu stiahnuť počítač World Of Steel: Tank Force a vychutnať si to, čo sa deje na veľkej obrazovke.

Vlastnosti a prechod.

Hlavným rysom, ktorý rozlišuje projekt od analógov, je nedostatok tímovej hry. To znamená, že môžete bojovať len s počítačovým protivníkom, vylepšovaním času a času taktiky a správania v rôznych situáciách. Aj tak sa hra World Of Steel: Tank Force stále zaujímavejšie bude s týmito zložkami:

  • Príliš drahé darovať s minimálnym súborom funkcií
  • Nie je to originálny príbeh
  • Problémy s voľným zvyšovaním nádrží
  • Vysoké požiadavky na internetové pripojenie a zariadenie na inštaláciu

  Kak už bolo spomenuté, harmonogram tu je naozaj výborný, viditeľné aj oslnenia slnečné lúče na telo bojových vozidiel a pomerne realistické dymu po výstrele.

 • Good graphics
 • Excellentný výber vybavenia
 • Podrobné karty
 • Dynamické súboje
 • Výhoda na čerpanie strojov
 • Easy control

Vprochem, je potrebné venovať pozornosť strane nie je príliš atraktívny:

Ale za všetko, čo musíte zaplatiť, av tomto prípade aj technické možnosti vášho zariadenia. Ďalšou možnosťou platby je skutočné peniaze na vylepšené zbrane a tanky, ďalšie bonusy a iné darčeky. Ceny začínajú na 54,99 UAH. , dosahujúc 5,249,99 UAH. Ak chcete všetko dosiahnuť sami, je to chvályhodné. V takom prípade buďte trpezliví, pretože budete musieť ušetriť peniaze na nové zbrane, pancier, diely na motor a tak ďalej. Ako postupuje hra, hráči sa pohybujú hore a to otvára nové príležitosti.

Rovnako ako v podobných hračkách, World Of Steel: Tank Force hra poskytuje odmenu za úspech v boji, platenie mincí. Ale s cieľom modernizácie sa bude musieť zúčastniť nie v jednej, a to ani v troch bitkách. Zlepšenia sú pomerne drahé a na dosiahnutie viac či menej vysokej úrovne sa bude musieť pokúsiť v ďalšej bitke zahynúť. Konať v miestach s rôznymi zemepisnými znakmi lesného pásu, snehom pokrytých hôr, púšt a iných. Zmena krajiny je rýchla, takže nebude možné obdivovať krásy cez palubu. Čo sa deje na poli, je oveľa dôležitejšie, pretože nádrže čelia takmer nosu k nosu a váha nad nimi ukazuje, koľko života zostalo v nich.

K slovo, v hračke je jeho jeden významný plus možnosť vybrať si tank, ktorý dokonale zapadne do terénu podmienky. Ak chcete zvýšiť svoje základné vlastnosti, použite maskovanie, čo umožní auto spojiť s krajinou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more