Záložky

Woozworld

Alternatívne názvy: Woozworld

Hra Woozworld - je browser MMO hra založená na virtuálny svet v neustálom vývoji určený pre dospievajúcich (vo veku 9-14 rok). V Woozworld on-line dospievajúci môžu bezpečne vytvoriť svoj vlastný svet, hrať, a komunikovať spolu navzájom. Hra má kreatívne funkcie, rovnako ako stovky hier založených na sériu populárnych detských.

Predtým, než hrať Woozworld, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128MB Pripojte sa do hry Woozworld nebude trvať veľa času a jednoduché:

1 .                   Na domovskej stránke vyberte možnosť "pripojiť";

2 .                   Zadajte svoje dátum narodenia,

3 .                   Zadajte platný e-mail;

4 .                   Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5                   Zvoľte "hrať", a Woozworld registrácia je u konca.

Herný Woozworld je on-line MMO svet, ktorý je k dispozícii pre deti od 9 do 14 rokov. Hra ponúka mladým ľuďom príležitosť vybudovať svoje individuálne svet, hry, a komunikovať s ostatnými priateľmi. Hra obsahuje pôvodné vlastnosti a veľa hier, rovnako ako slávny televízny seriál pre deti.

Woozworld on-line dáva každý hráč možnosť vytvoriť svoju postavu s radom príslušenstva pre rozvoj obrazu a úplne zmeniť svet. Hráči si môžu vybrať z charakteru Woozworld on-line a vychutnajte si celý rad hier, rovnako ako úžasnú škálu videa. Navyše, každé dieťa môže komunikovať s jeho / jej priateľov na účasť v bitkách Spellz plniť rôzne úlohy. Hráči môžu tiež získať body, ktoré môžu byť použité na nákup rôzne predmety v hre Woozworld.

Rodičia nemusíte báť o bezpečnosť svojich detí, pretože hra je úplne bezpečný pre psychiku dieťaťa.

Ak hráči podpísaná Woozworld on-line , ktoré budú mať prospech z ešte viac výhod. Univerzita je mena, ktorá sa používa výhradne predplatiteľom Woozworld on-line . Okrem toho budú k dispozícii prístup k módne doplnky a kúsky oblečenia, ktoré sa môžu použiť na zlepšenie vzhľadu svojich postáv. Účastníci majú jedinečnú príležitosť využiť vysokoškolských inštitúcií, ktoré sú uvedené na ne každý týždeň!

Woozworld budete hrať a budete si uvedomiť, že hra umožňuje každý člen vytvoriť svoj vlastný svet pomocou svojej fantázie. Hráči môžu tiež rozhodnúť, či majú záujem o spoluprácu s ďalšími priateľmi a obyvatelia Woozworld on-line . Rozhodovanie o tom, aby sa dvere a cez distribúciu ich konkrétny účel, hráči majú možnosť vytvoriť svoj vlastný svet presne tak, ako chcú.

Mali by ste nechať deťom rozvíjať ich kreativitu vytvoriť jedinečný svet Woozworld on-line . Woozworld sa zameriava na poskytovanie tých najlepších služieb svojim členom, aby sa tam bude žiadne škodlivé funkcie v hre. Vaše dieťa by sa mali snažiť, a uvidíte, že on / ona bude hrať Woozworld neustále!

V Woozworld on-line každý hráč môže vytvoriť svet, založený na jeho fantáziu a vybrať si, či on alebo ona chce sa oň podeliť so svojimi priateľmi a ostatnými obyvateľmi hry Woozworld!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more