Záložky

Wolfteam

Alternatívne názvy: Wolven Objednať

WOLFTEAM Vlk squad - je originálny on-line multiplayer first-person strieľačka vytvoril v 3D. Táto hra je zadarmo, len musíte zaregistrovať. Medzi on-line hier rôzneho druhu, nie sú tak málo MMOFPS, vlk tím a hrať jednu z nich. Samotný názov WOLFTEAM vlk tím nám hovorí, aký štýl hra, ktorú vytvoril. Tiež ju odlišuje od mnohých iných on-line strelci dosť originálne dejové tento on-line hry a jeho funkcií. V príbehu existuje mnoho ľudí, ktorí môžu na ktorej odbočíte do vlkov a späť, udržiavanie ľudskej mysle a spoločenskosť. Z týchto ľudí, a bol tvorený vlk tím.

A v meniacich sa zásteriek na "muž-vlk" hráč (tím) dáva priestor pre bojové operácie, pretože také príležitosti, že má oveľa viac možností pri budovaní stratégie boja. Toto je online hra WOLFTEAM vlk tím je veľmi zaujímavé, pretože na jednej strane dostatočne veľký arzenál zbraní, ak "ľudskú stránku" charakteru, umožňuje vzdialené útoky. Na druhej strane, Werewolf výhoda sily, rýchlosti a obratnosti, na rozdiel od pôsobenia z bezpečnej vzdialenosti. Okrem iného, ​​umožňuje rúškom vlkolak charakter liezť po stenách. Vlkolaci sú odrody, z ktorých každý má svoje vlastné charakteristiky: ľad vlk stráž, tieň, Berserker, atď

Samozrejme, veľa pozornosti v tejto online hre venovať arzenálu zbraní charakteru. Ako už bolo spomenuté, zbraň je možné použiť len vtedy, ak sú v ľudskej podobe. Ruka v minimálnej možnej (a potrebné) na začiatku hry WOLFTEAM Wolfa družstvá, pre tento účel budete mať určité množstvo zlata. V priebehu hry, hrať rad bojových misií, a tak extrahovanie prostriedky, budú zbrane k dispozícii, rovnako ako hrať hru a dostať ju ako odmenu. Rôzne útočné zbrane, pohyboval zbrane, pištole a granáty, ktoré môžete získať a vybrať ten, ktorý ste chceli. Niektoré zbrane môžu ešte zmeniť, zlepšiť jeho parametre. Všimnite si aj položky, ktoré pridávajú na charaktere nútiť WOLFTEAM Wolfa tím: batohy, Tetovanie, výstroj.

Aby bolo možné začať hrať hry on-line zaregistrovať. Pripojte sa do hry vlk tím je takto. Na stránke hry, kliknite na tlačidlo Bezplatná registrácia. Po potvrdení, že zadáte údaje (sťahovanie hier a registrácia je zadarmo), postupujte podľa pokynov na obrazovke spustite hru a začať hrať WOLFTEAM zábavu.

Chystáte sa do hry, budete musieť zvoliť územia a región, zadajte hovor. Volací znak - je vaše meno v on-line hry WOLFTEAM Wolfa tímu. Všimnite si, že jeden účet môže mať iba jeden hovor. To vyžaduje registráciu. Teraz je čas, aby sa pripojil k tímu hráčov podľa Vášho výberu.

Hra WOLFTEAM vlk tím je on-line konfrontácia medzi dvoma tímami hráčov. Tam sú niektoré zaujímavé herné módy: "Death Match" - hra o zničenie maximálny počet hráčov súperovho družstva v obmedzenú dobu. V tomto režime sú zmeny, napríklad, môžete nastaviť limit na zbrane používané v boji. Režim "Destroyer" - jeden tím umiestni bombu na určené miesto, druhý - snaží sa jej vyhnúť, alebo neutralizuje ho. V rôznych prípadoch povolené transformácie hráčom hier v Ľudia a vlci.

"Dobyvateľ" má tri rôzne režimy, ale všetky majú jeden cieľ - zachytiť čo najväčší počet pevných základov, na obmedzenú dobu.

Takže hrať vlk tím bude zaujímavé pre fanúšikov dynamické on-line strelcov. Hra ponúka vysoko kvalitné 3D grafiku, obrovské množstvo zbraní, zvyšuje v priebehu hry, bojovať rôzne možnosti, a to iba vaša myseľ a odvahu hrať a pomôže prežiť vo smrtiaci bitky, ktorá v tejto online hre požehnane.

Začnite hrať ešte dnes a nebudete ľutovať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more