Záložky

Sprievodca World II on-line

Alternatívne názvy: Hra Wizard World II

On-line hra W aj zards World ΙΙ - browser hra na hrdinov, v ktorej sa naučíte zvládnuť nový kúzelný svet. Toto pokračovanie je už známa a obľúbená MMOR PG "W aj zards World". Na tri roky, ako bolo tlejúci boj medzi armádami temných síl a ľahkých sprievodcov. Počas tejto doby, mnohí boli schopní dosiahnuť svetlé, ťažké dobyť váš svet. Ich malá osada sa vyvinula do veľkého a silného Aradon, mesto, dominuje dobrej nálade. Svetlo sa podarilo odraziť starej Zaorn oživiť Dorikan a našiel ELAIR (škola pre čarodejníci dobrovoľníkov). Avšak, Temný nebude zmieriť so stratou moci. Nie je známe, čo kúzla a rituály, ale Temný podarí nájsť cestu k ďalšej astrálneho sveta čarodejníkov. Táto krásna panna svet nikdy nastavená Sprievodca nohy, a zlo je už tu. Podľa plánu Temného sveta ΙΙ sa stal základom pre jeho armádu. Ale našťastie si nevšimli, svetlé týchto akcií. Najmocnejší kúzelníci, o nepredstaviteľné úsilie, nájsť prístup do sveta ΙΙ . Hra W aj zards World ΙΙ on-line - je to boj medzi tmavými a svetlými v novom svete. Úžasný svet-legenda sa skladala zo snov, korunovanej majestátne hrady a obývaných rozprávkové bytosti.

Pre začiatok budete potrebovať registráciu v hernom svete kúzelníkov ΙΙ . W aj zards World ΙΙ Registrácia je nasledujúci: Zadane hru a prísť s názvom heslo. Ak sa chcete prihlásiť k odberu noviniek na hry, Svetovej registra волшебниковΙΙ предоставляет Ty príležitosť. Ak to chcete vykonať, zadajte príslušný riadok e-mailovú adresu. Potom by ste mali stlačiť Registrácia . Teraz ste dostali do druhej fázy registrácie. Pripojte sa do hry W aj zards World ΙΙ [_2_ ] ďalej navrhuje také opatrenia

- Zadajte svoju prezývku,

- Heslo sa zadáva z W aj zards World Ι (ak, samozrejme, že si to ty)

- Vyberte závod hlavného hrdinu (v rámčeku v dolnej časti sú zvláštne charakteristiky tohto charakteru);

- Určuje, podlahy,

- Myslel som, že z kódové slovo;

- Zadajte svoj e-mail;

- Dátum narodenia.

Na záver stlačte tlačidlo Registrácia . Registrácia W aj zards World ΙΙ prešiel, a môžete hrať hru World волшебников ΙΙ онлайн.

Je na čase zvážiť, fantastické bytosti, ktoré vám predstaví W aj zards World ΙΙ online hry. Znaky sa nazývajú jednotky. Svet волшебников ΙΙ online имеет jednotky, závody: elfovia, trpaslíci, škriatkovia, ľudia, orkov trollovia. Opis každého z nich možno nájsť v pravidlách hry. Hlavný hrdina, ktorý ste zvolili pri registrácii stále môže vytočiť váš večierok. Na začiatku hry je k dispozícii zadarmo v čate, aby sa dve jednotky. Pre zvýšenie oddelenie, potom musí platiť mincí pre každý ďalší jednotka. Môžete, samozrejme, odmietnuť neponravilis bojovník, ale budú vrátené len polovicu zo sumy, ktorú strávil prenájom ho. Mince je možné získať tým, že vyhrá bitku.

No, s postavami vyriešené a vy, samozrejme, vyvstáva otázka, ako zbrane. Koniec koncov, rovnako nemôže byť naši hrdinovia na boj holými rukami! Online hry World волшебников ΙΙ позволяет každý vojak v bitke vziať zbraň, štít, amulet a dva zvitky. Mage môže mať tienenie, amulet, šesť zvitky. Každý závod sa opiera svoje zbrane. To napríklad škriatkovia - nože, meče, pre elfov - luky a kuše, atď § Zbraň má svoje vlastné parametre. Konkrétne, zvýšená ochrana prúdom, požiaru kúzlo, hmotnosť, cenu. K dispozícii je tiež celý rad dosiek. Môžu byť vyrobené z dreva, železa, bronzu, atď atď Môžete hrať túto hru online, W aj zards World ΙΙ , používajúce veci sa drží trofej (štít monštrá, magic stick). Mimochodom, nezabudnite, že po každej bitke výzbroj nosí o 1%. Takže veci, z času na čas vyžadovať opravu.

Teraz, keď sme sa zaoberali na zbrane, môžete bez obáv vstúpiť do arény bitky. Hra má niekoľko typov bojov. Toto školenie súboj a súboj dokončiť víťazstvo. Prehrať W aj zards World ΙΙ treba pridelnyh pozorovanie opatrnosť. Nezabudnite, že aj napriek tomu, že bdelých strážcov, mesto môže preniknúť monštrá. Buďte pripravení k boju v každom okamihu, pretože tieto zlé a mazaný bytosti môžu útočiť kdekoľvek.

Pravdepodobne ste už, že hrá hru W aj zards World Ι & Iota on-line bude nuda a nič, ale nekonečný boj. Ponáhľam vás uistiť, že to tak nie je! Svet волшебников ΙΙ играть veľmi vzrušujúce. Hra nie je monotónna! Môžete si nájsť rad zaujímavých aktivít. Môžete si vytvoriť svoje vlastné klany (podmienkou pre uplatnenie je titul baróna alebo vyššia) alebo sa pripojiť tie existujúce. Možno, že ste narazila na šípku Amor a chcete sa vydávať? Hra vám dáva flexibilitu. Sviatosť manželstva sa vykonáva služobníkmi chrámu. Alebo snáď chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu. Žiadny problém! Môžete ísť do práce v službách mieru. Vyberte jednu z dostupných voľných pracovných miest a ísť! Chcel som, aby sa niekto cíti dobre? Aké problémy? Hra umožňuje hráčom vymieňať darčeky. Mimochodom, nezabudnite tiež o niečom takom ako index záväzok k mieru. Radím vám, aby ste sledovať IPM, pretože si prajete dostávať mesačnú podporu od radnice? Nie je dostatok dobrodružstvo? Chcete viac adrenalínu? Potom budete chodiť v pátraní. Táto oblasť na okraji mesta, husto obývaný monštrami. Boj, získate ich ďalšie poklady, potom môžete bezpečne vrátiť do mesta cez magickú portálu.

No? Dúfam, že teraz pochopili, že ste vynechal jednoducho nemajú. Príďte skontrolovať a uistite sa, že si, že W aj zards World ΙΙ hrajú veľmi zaujímavé a vzrušujúce. Zažijete živé a pestrú škálu pocitov v tomto magickom svete! Vskutku, vďaka hre nemáte len tešiť dobrodružstvo a cítiť sa ako skutočný vojenský vodca a stratég. Trénujte svoju armádu ako vojenské schopnosti, ako si určiť výkony! Môžeme len popriať veľa šťastia v dosahovaní svojich cieľov! Choď do toho!

 

Sprievodca World II on-line registrácia