Záložky

Winterfrost dedičstvo severu

Alternatívne názvy: Winterfrost dedičstvo

Winterfrost Hra Dedičstvo Severu: Vojna s mŕtvymi.

Winterfrost Game Dedičstvo Severu pozýva nových hráčov do sveta fantázie, kde im ponúkne úlohu hrdina, ktorý je určený na ochranu kráľovstva od zmŕtvychvstalých.

Pred mnohými rokmi sa deväť kmeňov Daren rozhodlo zabudnúť na staré rozhorčenie, zhromaždiť jedného zástupcu medzi rôznymi typmi ľudí a spojiť ich na expedíciu. Elfovia, ľudia, škriatkovia, obri a orci sa mali dostať do vzdialených častí kontinentu na severe, nájsť tam skryté poklady a priniesť ich do mesta.

Na zariadeniach a školeniach boli vynaložené veľa zdrojov, ale úsilie bolo zbytočné, že expedícia zomrela v krutom prostredí. V priebehu rokov a bez čakania na novinky sa ukázalo, že už nebudú. To však prinútilo vládcov, aby zhromaždili novú skupinu. Bohužiaľ, utrpeli podobný osud, rovnako ako tí, ktorí ich nasledovali.

Po chvíli všetci, ktorí odišli a zomreli, sa vrátili mŕtvi, aby pomstili tvrdohlavosť svojich potomkov. Keď začnete hrať hru Winterfrost Heritage of the North, stanete sa zástupcom jedného zo starých mien, ktoré sa podieľali na podnikaní, a preto sú nútené čeliť rebeli mŕtvym príbuzným.

Vy a váš brat si zachraňuje váš otec, ale musí obetovať svoj vlastný život, aby ste mohli ísť na nebezpečné dobrodružstvo a pokúsať sa nájsť odpovede na dôležité otázky.

je vaša prvá voľba.

Môžete sa rozhodnúť, že Winterfrost Legacy na severe je lepšie, aby ste sa zaregistrovali alebo pripojili prostredníctvom sociálnych sietí. Ďalším krokom je vytvorenie hrdinu. Aby ste to urobili, oboznámte sa s charakteristikami každej profesie a pamätajte na to, že vzhľad a určité zručnosti závisia od toho, že ste muž alebo žena.

  • Zlodej je agilný a rýchly, dobre sa vyhýba nepriateľským štrajkom. Je to efektívny bojovník proti jednotlivým cieľom, ale nemôže sa vyrovnať so skupinou.
  • War je typická nádrž s veľkým množstvom vitálnej energie. Vybavený výkonom, ktorý je ideálny pre útoky v bruchu.
  • Mag nemá dobré zdravie a je neúčinný proti jediným silným darebákom, ale skupina nie veľmi silných protivníkov je zasiahnutá pohybom malého prsta. Počas čerpania si môžete vybrať, kto chcete vidieť ako lekár alebo tí, ktorí spôsobujú škodu.
  • Šaman bude dobrý obranca, pretože má kúzla a mág.

Čas konať.

V zimné zmrazenie dedičstva severu je príjemné hrať z mnohých dôvodov, ale prvá vec, ktorá upúta vaše oko je veľmi jasné, príjemné oko. Vývoj prebieha hladko a počiatočné úrovne nestratia obzvlášť silných protivníkov. Vaša sila stačí na to, aby ste sa vyrovnali s davmi mŕtvych.

Nižšie začnete získavať silu a skúsenosti, posilňovať sa a byť pripravení na vážne potápanie. V priebehu podujatí budete:

  • Použiť princíp postupných krokov
  • Nájomné asistenti
  • Fighting Monsters
  • Fight gamers
  • Pri účasti na vzrušujúcich režimoch

Môžete zvýšiť svoje skúsenosti tým, že sa zúčastníte questov, ale môžete použiť meditáciu a nechať hrdinu v tomto stave, keď ste preč. Ale vracia sa to, bude to silnejšie a silnejšie.

Vaša postava je obdarená trinásť talentmi a počas boja sa rozhodnete, ktorý z nich je vhodnejší. Ale šesť asistentov vášho tímu bude automaticky používať dar, ktorý majú, tak to zvážte pri umiestnení spoločnosti na bojisko.

V iPlayer Winterfrost Legacy Severu na dlhý čas byť osamelý bojovník nebude fungovať, ak chcete poraziť hlavného šéfa. Takže sa spojte v klanoch, bojujte v aréne, získajte najvyššie odmeny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more