Záložky

Wind of Luck

Alternatívne názvy: Wind of Luck

Tejto hre budete musieť hrať za námorníka, ktorý chce vyhrať prevahu na všetkých námorných priestorov. Okrem toho na vás v hernom Wind Luck on-line tento túži väčšina iných kapiel a organizácií.

Wind of Luck hry, ktoré môžete hrať zadarmo, pre-naložený na vašom počítači herný klient.

V Wind of Luck hry môžete hrať nasledujúce typy lodí:

 1. Asian.
 2. Karibiku.
 3. Stredomoria.

Podľa ázijských vozidiel patrí:

 1. Kobukson - je najslávnejšie vojnová loď východnej Ázie.
 2. Katamarán je malý dvojlôžková loď, ktorá sa objavila na polynézskych ostrovov.
 3. Quee Song - tento slávny kórejský loď.
 4. Pirate Junk - tradičná nádoba pre východnú Áziu hľadačov bohatstvo.

Podľa Karibiku plavidiel patrí:

 1. Barca je pôvodná loď Karibiku lode. To je jeden z najľahších vozidiel v hre, a to je veľmi dobrá loď sa naučiť základy námornej vojny.
 2. Smuggler Škuner - malý škuner, určený pre rýchle a krátke behy, nízkym profilom so založenými plachtami a dobrou odolnosťou. Dôsledne dobrá loď za nepriaznivých vetrov. S výtlakom asi 90 ton nej možno dosiahnuť vysokej rýchlosti plavby po dlhú dobu.
 3. Bermuda - toto plavidlo, ktoré sa často vyskytujú u začiatočníkov hľadačov bohatstva alebo s nízkym profilom morských potkanov v Karibiku vodách. Stabilný za nepriaznivých vetrov. Tenký a elegantný škuner Bermuda môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť vo veľmi krátkom čase.
 4. Privateer - veľká loď určená špeciálne pre stíhanie a získavanie obchodných lodí. Puzdro vďaka svojej pevnosti sú určené pre rýchlosť a výzbroje. To je všeobecne určený pre malé vzdialenosti a rýchlosti sú závislé na hráčov počas krátkej doby. Táto loď môže vykonať akúkoľvek úlohu, s malými stratami.

Podľa Sredizemeomorskim lodí patrí:

 1. Polacco - je univerzálny loď. To má veslá a plachty sú trojuholníkové a námestí, je to veľmi dobré pre priaznivé a nepriaznivé vetry. Si môžu zaplávať v plytkej vode.
 2. Balancelle - to je veľký rybársky čln. Ona len 4 malé delá na palube.
 3. Malá loď - je najbežnejší konštrukcie lode, ktorá sa používa Barbary korzárov v Stredozemnom mori v XVII-XVIII storočia. Nízka doska loď robila to náročný cieľ pre veľké lode. Malá loď extrémna manévrovacie schopnosti robiť veľmi dobrou voľbou pre taktiku a plížiť sa k súperovi.
 4. Bojové lode - Táto loď, ktoré sú rozdelené do 4 stávky. Táto krása má takmer dokonalú rovnováhu medzi palebnej sily, húževnatosti a pohybových schopností. Na palube 60 zbrane na dvoch delových palubách. So silnou štruktúrou a tesných šatách.

Play vietor LuckVy're v rôznych oblastiach na rôznych mapách. Vaša pozornosť sa bude venovať šesť oblastí.

Spustiť hru na vietor Lucku zadarmo hrať so svojimi priateľmi. Sú oveľa zaujímavejšie a čas ubieha veľmi rýchlo.

Wind of Luck on-line - to je skutočná hra, to je nepochybne sa vám to páči!

 

Wind of Luck on-line registrácia