Záložky

Will of Steel

Alternatívne názvy: Will of Steel

Will of Steel - počítačová hra v žánri real-time stratégie. V preklade, možno poznáte, Will a myseľ. Herné vývojári vyvinuli úsilie, aby sa premietajú do reality hernej vojny medzi východnými krajinami a ako veľká krajina, ako sú Spojené štáty americké (USA). To ukazuje americký pohľad na problematiku terorizmu a jeho utranenie. Hra Will of Steel, ako to urobil na skutočných udalostiach, a to jednoducho nie je zrejmé plná zhoda s realitou. Náklady sa pozriete sami.

Rovnako ako u iných počítačovú hru, môžete prechádzať Internet Will of Steel videá, prečítajte si tieto recenzie skôr, než budete lákať hrateľnosť. Potom navštívte stránky, kde si môžete zahrať Will of Steel na prevzatie. A prejdite k brutálne boje.

Hra je prezentovaná s oboma bojujúcimi stranami. Niečo ako dobrú - Američanov, ktorí sú proti terorizmu. A zlé - Arabi - sú nechutné, zlé bojovníkmi.

Hra Will of Steel'll hrať dve rôzne single-player kampane: v Afganistane a Iraku. Pred vykonaním šestnásť herné misie. Ale hlavná vec je, zničenie Arabov, čo vedie k terorizmu a násilia vo svete.

Ty - veliteľ práporu z námornej pechoty Spojených štátov. Plnenie úloh dať pred vami, vy a celá vaša team'll majú mnoho výhod - zvýšenie, nové tituly, v dôsledku použitia novej taktickej akcie. Preto je vo vašich silách, zakaždým stále viac a viac príležitostí - požadovať dáta z družice, privolanie posíl, delostrelecké príprave a riadení náletov.

Hra Will a myseľ má viac funkcií, ako je

• bojové jednotky a zbrane,

• kvalita grafiky,

• Hlasové ovládanie.

Bojové jednotky a zbrane - ste dostali do vedenia viac ako sto jednotiek a rôznych typov zbraní.

Kvalita grafiky - vysoko kvalitné. Tu je deň a noc, rôzne efekty počasia, starostlivo podrobný graficky navrhnutý model dopravy a ďalších zariadení. Prezentované presná mapa štátneho Spojených štátov, do najmenšieho detailu.

Voice - ak máte mikrofón, môžete ovládať vojská.

Naozaj grafika v hre je zastúpená na slušnej úrovni, rovnako ako zvuk pri absencii vašich hlasových pokynov. Will a Dôvod prezeranie videí ste už vidieť na vlastné oči. Pred začatím hry procesu.

Zhone cíti väčšinou v celom procese boja proti teroristickým skupinám. Iba tu uvedené pre vás takú príležitosť.

Nezabudnite sa podeliť o poznatky o hre bude z ocele s priateľmi.

Ale hra nedostal dobré recenzie od kritikov hrania hier. Možno preto, že taký dosť intenzívna hra, a to môže ísť úplne v jednom večeru. A nielen to. Teraz zostáva, ako dostať svoje závery o herné vôle a mysle.

Mať dobrú náladu a hrateľnosť! Ďakujem vám za pozornosť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more