Záložky

Wildstar

Alternatívne názvy: Wildstar

Wildstar online - bezplatná multiplayerová hra na hrdinov klient vo futuristickom prostredí. Hráči budú prevezená do tajomnej planéty Nexus a preskúmať jeho území, skrýva mnoho prekvapení. Vytvoril projektu NCsoft má nasledovné vlastnosti: cartoon grafika, dynamické herné udalosti, prítomnosť socializácie, pôvodné boje, zaujímavý dej, vonkajšia jednoduchosť a prístupnosť rozhrania. Wildstar doprava zadarmo môžete do sveta fantázie, ktorý je sprevádzaný pobytu v závratnej dobrodružstvo. Predtým žili na planéte Nexus eldanov závodu, na vysokej úrovni rozvoja. Ale v niektorých záhadných okolností, že jednoducho zmizol bez stopy, a nahradené novými obyvateľmi - Empire frakcie a vyhnanstva. Začína hrať hru Wildstar a stanete sa občanom tejto podivné a atraktívne zároveň vo svete. Prečo len tam! A priestranný územia čaká na svoj výskum, a nepredstaviteľné množstvo tajomných artefaktov a ekologický systém so svojimi gagy, a veľmi bohatou faunou. Budete radi tráviť čas tu!

Jednoduchá registrácia Wildstar vás vezme na herných miestach, a vy budete môcť zvoliť, akou cestou postupovať. Výber herné triedu, môžete sa dať prednosť určitým povolaním, špecifický štýl hry. K dispozícii sú štyri triedy k dispozícii nick prieskumník, vojak, učenec a kolonistov. Všetci sú jedinečné a každý z nich je zaujímavá svojím vlastným spôsobom. Mimochodom, jeho rozhodnutie ako hra postupuje, môžete zmeniť a pokúsiť sa ísť inou cestou života. Mimochodom, zástupcovia rôznych tried často komunikovať. Práce vyžadujúce len banda behu, takže podpora je veľmi šikovný sused.

Počas cesty, budete často vidieť davy. Vždy musí bojovať proti každému dav môžete rozvíjať svoju vlastnú stratégiu. Ale jeden na jedného bojuje bojový systém nie je obmedzený. Budete mať možnosť zúčastniť sa napínavých bojov hmotnosť PvP, ktoré zodpovedajú najlepších tradícií súčasných videohier. Všeobecne platí, že by sa nudiť nebudete!

By som rád povedal pár slov o faune. Dohodol všetko tu je docela zvláštne. No ešte, že veľké jesť malé, ale je jasné, prečo niektorí lovia len v noci, a ďalšie na nájazdy Dajte slnečný deň. Na miestach v hre existuje mnoho Quest zvieratá, ale často sa stáva, že sa stanú korisťou silnejších zvierat. A potom sa váš hrdina, aby to rovnaký questu zverushku musí najprv skoncovať s týmto monštrom, ktoré ju pohltil. No, aspoň z mŕtvych zvieracích tiel požití pokračuje bez úhony. Ak ste aktívne zničiť nepriateľov, potom po chvíli, že bude oveľa menej, a preto ublížiť slabnúť. Wildstar hra je navrhnutá tak, aby vaše akcie, rovnako ako ostatným hráčom akcie vplyv na životné prostredie.

Potom, čo začal hrať Wildstar sa snaží rozvíjať svoju postavu. Informácie o používaní a jeho fyzické parametre a technológií k dispozícii v rovnakom čase. Zásobiť odvahu a začnete pátrať po jednej z najnebezpečnejších planét vo vesmíre! Predpokladajme, že ste vždy šťastie na dosiahnutie požadovaného!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more