Záložky

Divoké pištole

Alternatívne názvy: Hans Wild

Prihlásený hra Divoké Guns vás pozýva ísť do vzdialenej prérie Mexiku, kde nájdete horúce boj pre bohaté a úrodnej pôdy. Čo si vybrať - mier potrubia alebo sekerka, rozhodnúť sa!

Divoké Guns online hra patrí do žánru arkádových hier (Akčné / Arkády), ako koncepčne veľmi podobné pasáže hračky. Napriek tomu, tu je zábava, deje, charaktery a zdroje - skrátka všetko, čo je plnohodnotná počítačová hra robí. Bohužiaľ to Divoké Guns on-line Russified však jeho ofsayte, USA krajiny budete mať k dispozícii pre anglickú verziu - verte mi, že je tu veľmi jednoduchý na pochopenie.

S ohľadom na systémové požiadavky, tu sú minimálne možné - hrať v Divoké Guns obleku aj váš kancelársky počítač z ľubovoľného prehliadača.
Pripojte sa do hry s výnimkou, že anglický jazyk je zložité formuláre vyplniť, ale my teraz rozumieme vo fázach po celú dobu.

Tak registrácia Divoké Guns začína s voľbou «Zaregistrujte sa teraz bezplatne» - predtým, než vyplníte polia: Name (Meno používateľa), heslo (Password) a e-mail. Okrem toho, budete musieť vybrať server, na ktorom budete hrať hru Divoké Guns on-line. Tri servery tu - Death Valley, a West Hill zachytenie pušky. A tri triedy hrdinovia, ktorí sa rozhodnú tu - kovboji, indiáni a Mexičania.

Cowboys najpočetnejšie triedu, sú obrancovia (čo najviac a silné) a asistenti v ťažbe zdrojov.

Mexičania - najvyváženejšou trieda, silný v obrane a obrane.

Indi - triedy agresormi, silné vo svojich útokoch, ale pokiaľ ide o ochranu celkom slabý.

Po výbere servera a triedu svojho hrdinu, je teraz prijať pravidlá a užívateľské dojednanie o tom, čo vlastne v Divoké Guns registrácii on-line a konca.


Hrať online hru Divoké pištole môžete začať okamžite, nie je tam žiadna taká proces, ako prispôsobiť svoj charakter (vzhľadom k žánru, ktorý je ospravedlniteľné). No, je ďalším krokom pre vyhľadávanie na dedinu, kde sa usadiť. Tu, medzi prérii, môžete si vybrať akýkoľvek dedinu a začať rozvíjať, aby sa premeniť v prosperujúcej a nedobytné základne. Samozrejme, že k tomu budete potrebovať zdroje. Dostať je nie je ťažké - sú v okolí vás krajiny - drevo v lese, Železný baňa, íl v pôde. Môžete tiež pestovať obilie za účelom predaja alebo výmeny za iné zdroje. Malý nevyvinutý môže ísť preskúmať okolie na ceste zberné cenné a zaujímavé pre seba artefakty. Dávajte pozor na okolité oblasti, môžete chcieť vyzerať čo si ostatní osady, a chcete rozšíriť svoje zóny vplyvu.


Hrať hru Wild Guns on-line, nemôžete bez vlastných vojsk vytvoriť, bude musieť najať vojakov. Nájom je ísť do krčmy a samozrejme s zlaté mince. Keď už hovoríme o peniazoch. Ryžovanie zlata nebude ľahké, budete musieť skúsiť svoje šťastie na Goldfields. Aj keď, ak budete mať šťastie pri zbere, potom si môžete zarobiť peniaze tým, že predáva obilie.
Potom, čo sa podarilo zostaviť tím žoldnierov v Divoké pištole hra je zábavnejšia - konštantná paľby, trvalá protivníci a kopa strelného prachu v skrinke.


Divoké Guns on-line hra, v ktorej budete mať skvelú príležitosť sa cíti statoční kovbojské westerny ponoriť do atmosféry a všetko s ním spojené. Chráňte svoje územie pred agresívnymi dobyvateľmi, rozvíjať vlastnú infraštruktúru, aby sa mier s tými okolo vás, kmene, alebo naopak, byť aktívny a rozšíriť svoje hospodárstvo. Všeobecne platí, že zapáliť fajku mieru alebo nie zakopať vojnovú sekeru - je to len na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more