Záložky

War Thunder

Alternatívne názvy: War Thunder

Vojná hra Thunder plné ponorenie počas Veľkej vlasteneckej vojny.

Vojna Thunder je založená na skutočných udalostiach druhej svetovej vojny, s použitím rôznych vojenských zariadení tej doby. Najrozvinutejšie letectvo v hre, nie je to tak dávno, tanky a obrnené vozidlá boli pripojené k projektu, námorníctvo je dnes rozvojovými vyhliadkami pre hru.

Developers veľmi vážne priblížil historickú časť projektu, hra Var Thunder kompletne obnovuje skutočné udalosti vojenských operácií. Užívateľ, ktorý sa pripojil k tomuto projektu, sa dostal do iného času a môže študovať históriu druhej svetovej vojny, ktorá sa nezávisle zúčastňuje na udalostiach tej doby. Historická zložka nie je jediná vec, ktorá je čo najbližšie k pravde, vývojári pri vytváraní lietadiel a tankov študovali vlastnosti každého modelu, všetky jednotky vojenského vybavenia sa zhodujú s vzormi prototypov a technickými charakteristikami. Fyzika samotnej hry, čo najbližšie k realite, môže byť nádrž roztrhaná húsenicami alebo poškodená behom ťažkého úderu v jame.

Air simulátor, pôvodne koncipovaný autormi tohto projektu, ale táto hra išla za jednoduchú hru pre viacerých hráčov, v ktorej hlavnou myšlienkou bola vojenská stratégia a letová simulácia. Pridanie ďalších technológií do projektu, vývojári priniesli svoj projekt na novú globálnu úroveň. Najrozvinutejšou časťou hry je letecká základňa, v projekte sa nachádza takmer päťsto rôznych lietadiel, sú rozdelené podľa krajín producentov:

  • USA;
  • THE ZSSR;
  • Britannia;
  • Germany;
  • Japan.

V hre War Thunder sa tanky objavili až v roku 2014, sú reprezentované modelmi z troch krajín, ZSSR, USA a Nemecka. Koncom roka 2015 hráči očakávajú výrazný upgrade obrnených vozidiel, pretože autori oznámili, že sa do projektu zapojilo armáda Veľkej Británie.

Thinness Hra War Thunder.

Pri prihlásení sa musíte prevziať hru War Thunder, takže je to klientská verzia. Inštalácia na počítači nie je veľký program, hráč začne cestu včas online. Na stiahnutie Var Thunder vyžaduje minimálne 1. 5 GB RAM a 3 na pevnom disku. Po inštalácii klienta je potrebná registrácia a hráč dostane potrebné základné zdroje.

Participate v bitkách v štyroch bojových režimoch, ktoré sú rozdelené zase v zložitosti. Začiatočníci si môžu vybrať, aby sa naučili arkádový režim, v ktorom je asistent, bude poučovať o zložitosti riadenia a vlastnosti tohto modelu technológie. Režim simulátora umožňuje hráčovi, aby sa cítil ako pilot alebo tankman, až po najmenší detail, bez toho, aby otočil kľúč zapaľovania, nebudete nikam a lietať.

Kombatské akcie sú rozmanité, môžu sa zúčastňovať ako samostatne aj nezávisle:

  • Mise pre jedného alebo co-op hráčov - tu musíte vykonať rôzne špeciálne úlohy alebo sa zúčastniť bitiek proti počítačovým nepriateľom,
  • Súčasné súboje družstiev - zúčastňujú ich skutoční hráči. Každý tím má 16 používateľov, sú vo vojne medzi sebou. Pre víťazstvo je potrebné vykonať úlohy, zachytiť alebo zničiť nepriateľské letisko,
  • Rakovanie - súťaž medzi pilotmi pri prechode trate s maximálnou rýchlosťou,
  • Vydania sú historické prebudovanie skutočných bojov. Pri takýchto bitkách sa môže zúčastniť iba technika, ktorá bola prítomná na danom mieste v skutočnej vojne.

Hra je farebná, s vynikajúcou grafikou a zvukovým obsahom, tento projekt možno právom považovať za jediný svojho druhu.

 

War Thunder hrať zadarmo!