Záložky

WARSTORY

Alternatívne názvy: Warstory on-line Zaviesť

Company, vývojár hry a počítačové hry Bigpoint poznajú všetkých fanúšikov tohto druhu zábavy pre mnoho úspešných a premyslených projektov. To je dôvod, prečo je výstup každej novej hry od tejto spoločnosti je vnímaná hráči ako významnú udalosť.

To isté platí pre hry WARSTORY on-line, ktorá prináša hráčom počas druhej svetovej vojny a ponúka bočné spojencami, Američania alebo Sovietsky zväz a držať rozhodujúcej bitky v Európe a na vlastné oči vidieť pád nacistického Berlína. V tejto online hre WARSTORY si uvedomil, zvyčajne svetlé a farebné, čo je dôvod, prečo hrať hry on-line WARSTORY bude zaujímavé nielen milovníci historických bitiek, ale všetci fanúšikovia on-line herný tím.

Pripojte sa do hry WARSTORY si uvedomil, zvyčajne jednoduché a intuitívne, rovnako ako vo všetkých ostatných hrách od BigRoint. Musíte si vybrať prezývku (názov, ktorý bude aj naďalej používať v hre), heslo pre prihlásenie do vášho účtu a poskytnúť e-mailovú adresu, ktorá bude odoslaná e-mailom potvrdenie o registrácii a ktorý bude pravidelne odoslaná nový herný novinky.

Registrácia WARSTORY trvať len niekoľko minút, a ak vezmeme do úvahy, že s cieľom hrať WARSTORY nemusíte sťahovať a inštalovať špeciálny klienta (prehliadač-založené hry úplne), potom môžete takmer okamžite začať hrať WARSTORY. V tomto prípade, ak sú registrované na sociálnej sieti Facebook, WARSTORY registrácia bude pre vás stlačením tlačidla - tak príjemná príležitosť pripraviť sa na ich hráčov online vývojárov hry.

Po registrácii, môžete si vybrať, ktorý z národov vám bude hrať. Voľba zastúpená Červenou armádou a spojenecké armády. Váš účel - vykonáva konečnú bitku proti Tretej ríši, on-line hra obsahuje viac než 50 WARSTORY absolútne skutočné historické bitky na víťazstvo, v ktorých je veľmi dôležité používať bojové taktiky a stratégie a jasnú koordináciu pohybov spojencov. S spoločníkov budete mať žiadne problémy - WARSTORY online hra je veľmi populárny a počet ľudí, ktorí chcú hrať hry on-line WARSTORY desaťtisíce.

Zaujímavosťou hry je využitie technológie okrem štandardných jednotiek a oddielov tzv "hrdinov" - špeciálne jednotky, ktoré majú skutočne jedinečné schopnosti, aby iné jednotky k dispozícii, a ktorých správanie na bojovom poli mohla mať rozhodujúci vplyv na výsledok. Tak pre všetky úspechy v hernom svete, budete podporovať zvláštnymi medailí, a to vedie online hra WARSTORY záznamy o všetkých sa stali slávni hrdinovia a pravidelne im dáva rôzne bonusy, okrem uznania a povesť medzi ostatnými hráčmi.

Úlohy, ktoré musíte vykonať v hre, starostlivo premyslené a sú rôznorodé. Priechod z jednotlivých miest môže byť nutné tráviť celé hodiny, ale počas tejto doby, vzhľadom k zábavné a hracie neodnoobraznogo záujmu v konaní, nemôže byť stratená, ale skôr naopak.

WARSTORY online hra - skvelým príkladom toho, ako sa nemá robiť prehliadača na báze on-line hier. Svetlé a krásna grafika, prepracované práce, zaujímavý a podrobný dej, flexibilný systém bonusov a úspechy, a v dôsledku toho všetkého - veľké množstvo herných hráčov a fanúšikov z celého sveta. Skúste to a vy sa ocitnete v úlohe bojového veliteľa počas druhej svetovej vojny, čo je celkom schopný rozhodnúť o výsledku ďalšie dôležité bitky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more