Záložky

Morská bitka: svetová vojna

Alternatívne názvy: Bojová vojna: Druhá svetová vojna

Hra Morská bitka: Svetová vojna len lode idú do boja! Inštaláciou na mobilnom telefóne budete môcť prejsť na prednú linku v akejkoľvek situácii, a to aj vtedy, ak nie je k dispozícii internetové pripojenie. Ak nechcete získať viac právomocí, užitočných položiek a príležitostí. V tomto prípade nákupy začínajú na 1 USD a dosahujú maximálne 100 USD. 3 a inštalačný súbor váži 88 M. Cieľom je, aby autori použili skutočné udalosti z poslednej svetovej vojny na vytvorenie svojho projektu.

Zásobná námorná bitka: Svetová vojna je plná bitky, ale musíte sa na ne pripraviť. Keď je určený rýchly prechod na iné miesto, na zvýšenie rýchlosti stojí za zľahčenie lode odstránením ťažkého brnenia a odoberaním iba tých najpotrebnejších zbraní. Aby sme mohli vyhrať, potrebujeme zdroje, peniaze a skúsenosti. Treba tiež poznamenať vysokokvalitný zvuk a dávať tomu, čo sa deje na obrazovke, realistické.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more