Záložky

Osnova

Alternatívne názvy: Osnova

Požiadavky na systém:

Procesor: Core 2 Duo / Athlon X2 2 GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Na disku: 1. 9 GB

Warp - počítačová hra, ktorá v sebe spája tie najlepšie aspekty klasickej arkádovej puzzle a stealth akčných hier. Warp hra nám dáva možnosť cítiť nie je známe role záchrancu planéty od mimozemskej hrozbe, ale skôr sa pokúsiť o kožu cudzinca z iného sveta. Hrať Warp bude musieť utiecť z agresorov, ako tu, kde ľudia už vykonávať. Hrozný a zákerné Homo Sapiens sú mimo zachytiť pokojné cestovateľ priestoru, aby na neho hrozný zážitok. Hra začína v pivnici len jeden z tajných základní umiestnených v hlbinách oceánov. Sladké a krásne priestory stvorenia s názvom Zero uniká z dohľadu a snaží sa opustiť základňu, kde to dať na a neľudské experimenty vykonávané ohavné experimenty, ale spôsob, ako tajné základne nebude ľahké. Warp, mlčanlivý hra plná s partiou hádaniek a nebezpečných, zákerných nepriateľov, ktorí chcú spôsobiť ujmu iba na nešťastné cudzincov.

Herné

Pokojné a neškodná stvorenia Zero, hra je protagonista Warp má ostré tesáky a obrovské pazúry, a preto je v priamej konfrontácii s stráže a zlých vedcov, ktorí žijú na tajné podmorské základni, začať, on nemôže. Warp, hra, kde musíme schovať pre najviac sa rozdeliť, pomocou samote priehradok a skryté miestnosti, zaútočiť rovnaké nepriatelia budú výhradne kvôli chrbát a len omráčiť nepriateľa a ďalšie sa dostať bližšie k vytúženej výjazde z databázy. Zero pomôcť cudzinec príde jeho mimozemské schopnosti, a to warp, čo mu teleportovať blesku na krátke vzdialenosti. Warp hra sa bude konať v neustálom pohybe po základni, kde cudzinec je prekonať steny a zamknuté dvere s ľahkosťou, takže ich prenasledovateľov a všetky bezpečnostný systém citlivých miest. Použitie rovnakú schopnosť môže byť poskytnutá Zero v tých nevhodných miestach, kde je nepravdepodobné, že niekto bude snažiť, v sudoch, zásuviek a dokonca aj vo vnútri života. Warp môžu hrať a docela brutálny, pretože je vo vnútri iného objektu, je pokojné cudzie sila myšlienky rozšíril ju na kúsky s veľkolepú explóziu, bez výnimky a ľudí, ktoré bude nula.

Puzzle

Hra vás nenechá oddýchnuť na chvíľu a bude hodiť viac a viac úloh z úrovne do úrovne, núti viac a vymýšľať nové pohyby, rovnako ako rýchlo konať. Secret ponorkovej základne má obrovskú veľkosť a bude veľa zaujímavých miest, kam inam budú musieť ísť. Pohybujúce sa v priestore bude nielen schopnosť byť k dispozícii hráčom a kombinuje všetky možnosti, môžete vyriešiť úlohy vo veľmi rôznymi spôsobmi. Schoval na základni ružové položiek, ktoré sa nazývajú vývojári húsenice, otvorený prístup, aby hráč nových zručností pre cudzincov, ako je tichý pohyb alebo zobrazenie objektov na mape. Okrem základných úloh misie bude plniť ďalšie úlohy, ako je napríklad odovzdávanie úrovne v určitom čase alebo zničiť všetkých nepriateľov s jednou konkrétnou zručnosti hlavného hrdinu. Tieto dodatočné práce budú otvárať ďalšie bonusy a umožňujú oveľa rýchlejšie rozvíjať nové príležitosti nula, ktorá bude otvorená v priebehu hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more