Záložky

War of Titans

Alternatívne názvy: War of Titans

V takom prípade, ak nechcete zanedbávať pozornosť verejnosti, milujú zostať v centre pozornosti, ale nie je proti tomu, aby mávať päsťami, vojna hry Titans vytvorili pre vás osobne. Hra bude pokračovať budete ďaleko od nás v mnohých storočí rímskych čias a gladiátorských súbojov.

V čase, keď sa Rímska ríša, rovnako ako akákoľvek iná civilizácia, náročné chlieb a cirkusy, aréna vyšiel dva silný bojovník a preukázali svoju schopnosť byť prvý. To je to, čo ponúka hra War of Titans. Neexistuje žiadna druhá. K dispozícii je iba prvý a porazení. Ale musíme sa naučiť postaviť sa aj po porážke a ísť ďalej, nájsť silu znovu a znovu bojovať so svojím rivalom a nebáť sa byť znovu uväznený. Strach - to je zlyhanie.

War of Titans online hra kladie veľmi náročné, ale dosiahnuteľné ciele. To je, aby sa každý z virtuálneho hráča bojovník. Na druhej strane, hráč musí priniesť svoju postavu na úroveň, ktorá bude znamenať len jednu vec - perfektné zvládnutie gladiátor.

V War of Titans: online registrácia nespôsobí problémy. Tu musíme, ako vždy, poskytujú prihlásenie. To je meno, pod ktorým budete vstúpiť do hry. Ďalšie, zadajte heslo, a vyberte jednu z navrhovaných kontinentov. Každá z týchto serverov sú k dispozícii v rôznych častiach sveta. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim. Potom budete musieť zadať svoj dátum narodenia, aby bolo možné určiť vek prehrávače a prijímam hru. Po registrácii si môžete vybrať znak gladiátora, ktorý vstúpi do arény k boju. Vlastne, výber budete mať malý, ako u herných vývojárov by mali zohľadniť iba štyri hrdinu. Sú vhodné éra grécko-rímske mená. Každý z nich je jedinečný svojho druhu, v skutočnosti obdarený špeciálnymi vlastnosťami. Ale v hre budete môcť napraviť svojho domáceho maznáčika, rozvíjať to nejaký kvalitu alebo naučiť niečo nové.

Začnite hrať online hry War of Titans užívateľov so skúsenosťami odporúčame školenie misií. Tu si budete môcť zvládnuť techniku ​​boja a podstaty hry. Váš hrdina podnapryazhet svoje virtuálne svaly, a ty - a prsty zahreje poupravlyat s myšou alebo klávesnicou. A po tréningu - vitajte na skutočný masaker!

V War of Titans by mal hrať v prvom rade pre tých, ktorí sa chcú cítiť skutočnú jednotku a vášeň, kto má rád bojovať v bitke a nemôže stáť život bez dobrodružstvo. Tu sa musíme naučiť ovládať a sekera a meč, pretože očakávame od súper nemá zľutovanie. Gladiators sú odhadované na pomere kategórií, ako je pevnosť a vytrvalosť, obratnosť a iste pohyby rýchlosti. Práve tieto štyri špecifické princípy sú základom celú hru. Každá z najlepších súperov v jednom. Zároveň ho nikto neobťažuje vedieť, objavovať nové kategórie.

Medzi bojovníkmi ísť svojej meny. Whispering účty tu nahrádza zlato, striebro a okuliare. Najjednoduchšie, ako ste už sami tušíte, získať striebro. So zlatom a drahými bodov bude ťažšie, pretože pre nich je to možné jackpot. To je tak obohacujúce, ktorý dostane mesačný víťaz súboja na život, ako sa hovorí, a smrť. Raz za mesiac v rade sa zbiehajú dva protivníkmi, a v stávke - jackpot. Výsledok bitky závisí na tom, aké zručnosti bude výhodnejšie v tomto scenári.

S podvodníci veľmi krátke práce z ťažkej, ale silný môže "vyjsť" ten, kto má vyššiu rýchlosť. Aj keď tu rozkladajú možno len ťažko predvídať. Mimochodom, každá postava môže vlastniť špeciálny typ zbrane - prút, sekeru, meč, alebo čokoľvek iného. Typicky, hráči sa snažia zvládnuť zručnosti jedného druhu skôr ako vlna zasiahla a chýba všetko, čo príde do ruky. Ale môžete mať svoj osobitný stratégiu, takže nebudem robiť plány v predstihu. Stručne povedané, hra je veľmi zaujímavá a vzrušujúca, takže meškanie začiatok lepšie. Gladiátorské súťaže v starom Ríme boli veľmi populárne. To príde vidieť davy, aréna je ako naša štadióny boli zabalené do poslednej dediny. V dnešnom svete gladiátorských bitiek nie sú o nič menej záujem. Po očistení len to, že teraz môžete vidieť od pozície počúvania nielen, ale tiež sa ho zúčastní len sedí v kresle a netrpia zranenia a rán.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more