Záložky

Warkeepers

Alternatívne názvy: Warkeepers

Warkeepers online hry - bez th Multiplayer s on-line Shooter žáner MMORPG , ponúka originálne, vzrušujúce dej, bezkonkurenčnú grafiku, vytvárať obrovskú hybnosť hrateľnosť. To znamená, že hra Warkeepers umožňuje s plnosti ponoriť sa do realistického sveta bitiek, statočnosti a víťazstvo.

Pripojte sa do hry Warkeepers nemalo byť ťažké, pretože je treba len ísť na herné stránky, spustiť registračné Warkeepers, potom otvorte pole vyplniť svoje meno prehrávač, e-mailovú adresu a heslo. Potom Warkeepers Online registrácia bola úspešne dokončená, ako je uvedené v oznámení na e-mailovú adresu, ktorá bola zadaná. Neváhajte a začať študovať všetky možnosti herného priestoru!

Aby bolo možné hrať hry on-line Warkeepers potrebovať nasledujúce systémové požiadavky:

  • Operačný systém: Windows XP / Vista / 7 (doporučené Windows 7)
  • Pamäť - 2 GB
  • Grafika - DirectX 11 diskrétne, 512 MB (1024 MB), Place - 1 gigabajt

Spustenie hrať hry on-line Warkeepers, okamžite si uvedomiť, že jej príbeh je prekvapivo nezvyčajné a zaujímavé. Dej sa odohráva v roku 1944 - na druhú svetovú vojnu. Je to, ako žiadna iná hra poteší milovníkov histórie a bitky minulosti ľudstva. Nemecko a Japonsko utrpí drvivú porážku na síl Aliancie, ale vedci Reich neúnavne pracuje na vytvorení novej, desivé zbrane, ktorá by mala zvrátiť vojny. Avšak, s tým, že predstavujú hrozbu nielen pre nepriateľské sily, ale aj pre všetok život na Zemi.

Tiež Warkeepers možno hrať v dvoch režimoch: PvE (proti počítačovým botom), alebo PvP (proti rovnakým hráčom živý ako vy.) Každý režim má svoje výhody a hodnoty. Napríklad účasť na PvE bojoch a zničiť nepriateľské pracovnej sily (a v niektorých prípadoch to nie je tak jednoduché), môžete získať skúsenosti nevyhnutné pre ďalší rozvoj vašej postavy, získať nové zbrane a mnoho ďalších užitočných vlastností hry.

PvP bitky - bitka s hráčmi, tiež sa nachádza on-line. Pre porážať môžete získať oveľa väčšiu odmenu, než s PvE. Plus, je jasné, že komunikovať so skutočnými ľuďmi a nie inteligencia počítačom je oveľa zaujímavejšie a vzrušujúce.

Osobitná atmosféra v hre robiť rôzne územia, v ktorých je nutné vykonať misiu, alebo len stretnúť a odosielať nepriateľov, medzi ktorými možno nájsť desivé "bossa". Takže sa môžete dostať do opustenej laboratóriu alebo temných katakomb, kde každý druhý stojí za to byť v strehu a pripravený na bleskové reakcie a vzhľad odvahy.

Ako vidíte, hra Warkeepers - ideálny spôsob, ako pochopiť poslednej bitky minulosti našej planéty, bez toho aby vedel, ako túto situáciu zmeniť, pričom do úvahy niekoľko fantastických funkcií zo strany vývojárov pre viac intríg hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more