Záložky

Warhammer Online

Alternatívne názvy: Warhammer Online

Fantazium on-line možno vykonávať až žánru "svetla a bezstarostné" hračiek, pretože vo svojej podstate je. Každá aj tie vášnivý fanúšikovia všetkých druhov on-line hry pre viac hráčov, skôr či neskôr chcú malú pauzu a dostať preč od nekonečných questy prokachek trvalý charakter, a zodpovednosť klanu. Online hra Fantazium lepšie ako čokoľvek za to. Ale hrať hry on-line Fantazium môžete nielen oddýchnuť medzi hrami, mnoho užívateľov určite osloví predĺžiť alebo dva nie len jeden deň, a po mnoho mesiacov. Len som chcel povedať, že hra on-line Fantazium dosť špecifický, a preto môže dôjsť k veľmi protichodné názory hráčov.

Fantazium Registrácia nie je výrazne odlišný od postupu v ďalších on-line hier. Prvá vec, ktorú musíte urobiť - je stiahnuť a nainštalovať herný klient. To možno nájsť priamo na mieste, to netrvá moc priestoru, pretože táto fáza je vykonaná rýchlo a bez problémov. Ďalej je nutné, aby firmy bol schválený v hernom Fantazium priamo on-line hry. Tu, ako obyčajne, zadajte svoje užívateľské meno, heslo a e-mailovú adresu. Na to skončí všetky registrácia Fantazium a môžete pokračovať priamo do hry.

Od prvých minút hry, môžete okamžite pochopiť, prečo hra je také zmiešané recenzia užívateľov. Prvá vec, ktorú chcem povedať - je to nezvyčajné farebné palety. Je to preto, že je veľmi ťažké pre mnoho ľudí, hrať hry on-line Fantazium a okamžite kompletné hrateľnosť raz a navždy. V skutočnosti, zvyknúť si na tejto farebnej palety, budete potrebovať nejaký čas, a niektorí nemôžu robiť vôbec. S najväčšou pravdepodobnosťou, deti si hru oveľa viac, ale ako každý dospelý dieťa žije, sa staršia generácia užívateľov nezostáva na okraji, taky. Ale ak sú stále používané k tejto konkrétnej hre, potom pokračoval hrať v Fantazium bude ľahké a príjemné.

Podľa legendy, celý jeho život v skvelom svete dreva odvodených od Tilia. Potom sa svet prišiel päť majestátne duše, ktorí boli tvorcami na svete a Fantazium. Sami sa potom objavil v podobe nádherných prvkov - vody, zeme, ohňa, vzduchu a svetla. Potom sa svet boli vyzvané, aby ľuďom, že sa zdalo, boli bezstarostné, miloval. Ale ... aj cez to, že pokojný život postupne opustiť svet. Ľudia stávania zlosť, násilie, prestal snívať a začal podstupovať mutácie - to zlo na svete, narodil sa tvárou v tvár rôznym monštrá.

Ale príšery, ktoré obývajú Fantazium, docela na rozdiel od bežných škriatkami z rôznych on-line hier. Všetky z nich sú úplne originálne a veľmi vtipné. Je hold pre vývojárov - s fantáziou všetci v pohode. Napríklad, to nie je zvyknutý vidieť maľované krab plaziť, na ktorého hlavu sud! A títo obyvatelia v hre je stále veľká sada, vďaka ktorej hra Fantazium sa stáva oveľa zábavnejšie. V rozľahlosti na svete možno nájsť aj živé vyvrtnutie labky, Kocúr v čižmách, všetky druhy motýľov, rytierov a ďalšími zábavnými postavami. Pôvodné názvy sú tiež NPC, ako je napríklad potrestanie kačica mechanik zlo dáždnik.

Fantazium online hra s jednoduchou a intuitívne bojový systém. Aby bolo možné zaútočiť na nepriateľa, stačí na neho kliknite myšou, a potom premýšľať o "kruté" boja. V hre si môžete zahrať kúzelník, mág alebo lukostrelec. Na prvý pohľad, výber špecialít je veľmi malá, ale pre hru Fantazium nich je dosť. V priebehu hry si môžete nájsť priateľov a hrať si s partnerom v tíme. Je potrebné poznamenať, že priateľstvo medzi účet je presne, a nie medzi znakmi hry. Táto hra dáva obom členom tímu nesporné výhody - aj keď chýbal jeden hráč, ale ostatné bojuje s monštrami, skúsenosti plynie obaja. Samozrejme, ak je váš partner je vec, ktorá sedí na krku, môžete ukončiť spojenie, ale iba po nájsť si iného partnera.

Pokiaľ ide o úlohy v hre, nemajú vystupovať najmä rôznorodé. Hra tiež podporuje obchodné vzťahy - mať možnosť kúpiť, predať tovar, môžete tiež zlepšiť vaše zariadenie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more