Záložky

Warhammer 40,000: Dawn of War

Alternatívne názvy: Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War - počítačová strategická hra v reálnom čase. Hra Warhammer 40,000: Dawn of War znamená jasnú zameraný taktické myslenie. Herné vývojári, spoločnosť Relic Entertainment, ktoré bolo prijaté ako základ dosky wargame Warhammer 40,000. Bol tiež vydaný do troch častí tak zaujímavý doplnok k príbehu: Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm.

Na internete má Warhammer 40,000: Dawn of War video a screenshoty, okrem hodnotenia, ktorá dáva dobrý základ pre zoznámenie sa s hrateľnosťou. Ak nie ste fanúšikmi série týchto hier. Po prečítaní môžete sa poponáhľajte a navštívte stránky a stiahnuť Warhammer 40,000: Dawn of War.

Hra Warhammer 40k Dawn of War vás zavedie do fantasy sveta Warhammer 40,000, ktorý je na planéte Tartaru. Ty hrdina - jeden z námorníkov, mariňáci vzťahujúce sa k závodu.

Všeobecne platí, že sú takéto preteky:

• Space Marines,

• Orcs;

• Chaos;

• Eldar.

Space Marines - sú zástupcovia geneticky nadradených ľudí, ktorí boli stvorení k obrazu z "synov" samotného cisára. To je najsilnejší bojovníci.

Orcs - barbari, ktoré existujú v záujme boja. Prezentované vo forme obrovských zelených kožou čudákov. V čele ich hlavné Orkamungus.

Chaos - tí zradcovia a ustúpil Space Marines, ktorí sa ocitli pod zlým vplyvom Chaos Gods. Ale v hre s názvom Alpha Legion.

Eldar - zástupcovia najstaršieho závodu. Ich technológie sú lepšie ako ostatné.

Pôvodne hra Warhammer 40,000: Dawn of War budete hrať proti orkskej rase, ale neskôr si uvedomíte, že to nie je to najhoršie z vašich nepriateľov. Chaos Space Marines, pretože zástupcovia - sú skutoční nepriatelia.

Celý dej hry je plný zložitých a plavnoperetekayuschih konfliktov medzi závodmi hru.

V priebehu hry budete zbierať zdroje pre budovanie svojej databázy, a tiež pre rozvoj technológií. Zdroje pre získanie si urvat a vlastné kontrolné body. Sú stálym zdrojom prostriedkov. Ale musíme sledovať, že rýchlosť produkcie by nemala klesnúť.

Od verzie taktiky - stačí poslať armádu do bitky - môže spôsobiť, že je nutné starostlivo sledovať jednotlivé charakteristiky každého charakteru vašej armády. Je tiež možné doplniť svoje armády nových hráčov priamo do bitky. To je len počet vojakov a techniky všeobecne je obmedzená.

Hra získala najlepšie hodnotenie, rovnako ako v zahraničných a ruských novinárov.

Grafická kvalita hry Warhammer 40,000: Dawn of War zastúpená na vysokej úrovni. Obraz má jasné a svetlé objekty. Všeobecne možno povedať, že sú dosť realistický pohľad.

S hudobným sprievodom je tiež žiadny problém, pretože výber vhodnej hudby, udržiavať určitú doprovod.

Hra Warhammer 40,000: Dawn of War v jednom režime. Možno, že hrať sa s kamarátmi v tíme sa vám nepodarí, ale odporúčame túto vzrušujúcu hra stojí za to vyskúšať.

 

Warhammer 40,000: Dawn of War