Záložky

Warface

Alternatívne názvy: Warface

A gras Varfeys - je strieľačka z firmy Crytek , ktorý , známy pre svoje vysoko kvalitné hry pre viac hráčov, ktoré sú populárne po celom svete. Samotní hráči budú môcť zhodnotiť klady a pridanie nových hier.

Do hrať hry on-line Warface , skontrolujte, či nastavenie počítača a minimálne systémové požiadavky tejto hry. Vývojári nastaviť nasledujúce minimálne systémové požiadavky pre hru:

- Operačný systém: Windows XP , Vista [ _9_], Seven ,

- Procesor : Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Pamäť: 1 Gb (1. 5 Gb pre Windows Vista / 7)

- Video: GeForce 8600 GT 256 Mb

- 6 Gb voľného miesta na pevnom disku;

- Prístup k internetu cez ADSL 56 kbit / s

Pred priamo do hry, by mali byť odovzdané Warface on-line registrácia . Tento proces trvá len pár minút, čo robil ako pohodlné a jednoduché.

P egistratsiya hra Warface zahŕňa zadaním nasledujúce údaje:

- Nick - meno, ktoré bude použité hráčom v hre,

Password;

- E-mailová adresa;

- Tiež je potrebné prečítať a súhlasiť s dohodou užívateľ, licenčnej zmluvy a pravidiel hry.

Ďalej je potrebné stiahnuť a nainštalovať herný klient. Či už je to priamo na hernej stránky, a kliknutím na tlačidlo "Download" pre začatie sťahovania. Po načítaní súboru, stačí spustiť ho a postupujte podľa pokynov. Na toto Registrácia Warface končí, a ste pripravení na vzrušujúcu hru.

A gras Warface on-line začína na výber vzhľadu pre svoju postavu. Široká škála rôznych možností, takže si môžete vytvoriť jedinečný charakter. Warface online hra ponuky najprv prejsť školení, prostredníctvom ktorého bude aj naďalej, aby bolo jednoduchšie hrať. Vzdelávanie bude obsahovať hry, sa bude zaoberať riadením, potom hrať hry on-line Warface bude oveľa jednoduchšie.

V Warface hry Je možné, takých tried inžinier, Forward, zdravotník a sniper. Každá trieda má svoje výhody a nevýhody, takže vybrať triedu, vedenej osobných preferenciách a na zvolenej stratégii. Ako charakteristický rys každej triede je špeciálne zariadenie - niektoré položky sú k dispozícii iba v rámci tejto triedy.

Assault - je hlavná zbraň bojovníka, ktorý je automatické. V procese vývoja bude k dispozícii nové modely pušiek a guľometov. Útok lietadlo používa špeciálne zariadenie krabicu munície, s ktorými môže obnove po neľútostnej bitke, ako hráč sám a jeho spojenci.

Medic - toľko potrebné znak na bojovom poli, ako pomocou svojho špeciálneho vybavenia (kity), ktoré môžu byť liečené spojeneckých hráčov, ako aj doplniť svoje zdravie. Ako primárna zbraň lekár používa anti-lietadla zbraň, ktorá nie je presná, ale veľmi mocnú zbraň.

Engineer bojovať s ľahkým guľometom a pištoľou. To môže tiež obnoviť zásoby brnenia, ktoré môžu byť často veľmi užitočné pri prudkých bojov. Okrem toho, inžinier môže položiť míny, ktoré sú aktivované výstrel, alebo keď sa blíži nepriateľ.

Sniper je strelec v hre. S pomocou svojej pušky, môže zabíjať nepriateľov vo vzdialenosti často s prvým výstrelom.

A grata v Warface potrebné na dokončenie misie sú rozmanité a vždy naplnený ďalšie úlohy. Pre nich, hráč získava skúsenosti a cenné bonusy.

Niet pochýb o tom, hra Warface bude riadne vyhodnotiť súčasné kvality fanúšikov strelca a fanúšikov dobrých hier.

 

Registrácia Warface