Záložky

War2149

Alternatívne názvy: War2149

Igra War2149: Nová vesmírna odysea. Každý tím je ľahko dostupný a musí sa pokúsiť stratiť v širokom menu. Čím vyšší je úspech, tým väčší je váš úspech v rozvinutom prípade. Ale krása týchto produktov je niekto, kto si môže vybudovať svoj vlastný vesmír, prechádzajúc vývojom a dobývaním, ale celkom inou vecou, ​​ktorá má zostať na vrchole, vštepiť strach a úctu k susedom. Pripojiť sa k aliancii pomôže prežiť v novom svete pre vás, je vojenská a ekonomická podpora, vzájomný prospech a pracovné miesta. Pocit priateľského ramena v blízkosti, oveľa jednoduchšie vytvoriť a rozvíjať flotilu, preskúmať oblasť, získať moc v dobytých planétach. Mali by ste bojovať s loďami všetkých veľkostí, postavenými obrannými, vojenskými základňami, rôznou výrobou.

 • Shahtery radšej robiť kroky vo výrobe zdrojov a rozvoj technológií na pomoc spojencom. Ak chcete získať, použite prieskumné sondy, a keď v ich rukách sú naozaj cenné dáta, zdieľajú ich so spojencami alebo predávajú záujemcom.
 • Vozový park

  Vash by mal pozostávať z lodí všetkých veľkostí, aby mohli vykonávať rôzne operácie a úlohy. Väčšina z nich sú malé a hbité raketoplány budú užitočné pre prieskum a mieste, dobre zameraný úder na najzraniteľnejšie miesto. Pre rýchlu manipuláciu budú chrániť zadné stíhačky a tanky so silným pancierom. Prístup k týmto a iným bohatstvám War2149 otvára registráciu, ktorá z vás urobí obyvateľa galaxie.

  Igrovaya špecifiká.

  iPlayer War2149 vám dáva radosť z akcie vďaka takmer okamžitému vývoju všetkých komponentov hry - bojovej zdatnosti, konštrukcii, ekonómii.

  • Bystroe výstavba zdaniy
  • Uskorenny growth tehnologiy
  • Sozdanie aliancie a pripojiť chuzhie
  • Naraschivanie vojenský moschi
  • Manevrennye space korabli
  • Dostupnost prenájom cudzích vojsk ras
  • Stremitelny ekonomický rast alebo ďalšie bojové schopnosti kúpou artefaktov

  Okrem toho môžu hráči ovládať viac ako 25 rôznych technológií a 58 užitočných talentov, pričom zároveň zvyšujú úroveň svojich vojenských jednotiek.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more