Záložky

Vojnové stroje

Alternatívne názvy: Var Carsine

Game War Machines sú vaše obľúbené tanky.

Hry na tankoch naplnili virtuálny priestor a takáto hojnosť môže byť vnímaná rôznymi spôsobmi. Na jednej strane dáva možnosť voľby, ale na druhej strane je oveľa ťažšie nájsť takú milovanú hračku, ktorá spĺňa všetky požiadavky skúseného tankmana. Spoločnosť Fun Games Free ponúka vlastnú verziu bitky v podobe herného projektu War Machines.

Prvýkrát bol vydaný v novembri 2015. , ao rok neskôr bol prispôsobený pre platformu Android. V súčasnosti spoločnosť War Machines stiahla viac ako 10 miliónov stiahnutí. užívateľov. Hra sa teraz distribuuje bezplatne, ale tradične platila obsah pre fanúšikov, aby urýchlili priebeh podujatí a získali ďalšie bonusy. Niektoré výrobky je možné zakúpiť za 25,99 2 699,99 UAH. , ale ak zaplatíte mesačný poplatok, dostanete prémiový účet, v ktorom sú odmeny vážnejšie a nádrže sú oveľa strmšie. Ak chcete hrať vo svojom mobilnom zariadení, všimnite si, že veľkosť hračiek je 69 M a verzia Androidu musí byť aspoň 4. 1. Ak sa rozhodnete prevziať War Machine do vášho počítača, potom iOS 7. 1 a vyššie.

Vlastnosti hračky Var Mashines.

 • Jasná grafika
 • Dynamické bitky
 • Niektoré miesta pre výber
 • Sortiment nádrží a potreba ich čerpania
 • Jednorazové a družstevné bojové zápasy

Akonáhle je nainštalovaná hra War Machines, prehrávač vstúpi do hangáru, kde je uložené zariadenie. Existuje oprava a modernizácia strojov, ale na to, aby ste ich mohli čerpať na maximum, potrebujete veľa peňazí. Zlato a diamanty sú uvedené v hre. Zlaté akcie sa ľahko dostanú na to, aby mohli pravidelne chodiť na bojisko a zničiť nepriateľov. Diamanty sú cennejšou menou a ak ju nekupujete za skutočné peniaze, môžete ju získať bezplatne až po úspešnej práci a v bojoch proti živým hráčom.

Okrem drahých kameňov je kazeta s palivom tiež cenným artefaktom ako cenou. Aj turnaje sa konajú pravidelne, kde víťazi získajú cenné ceny. Začiatočníci musia najprv prejsť, prejsť začiatok požiaru a získať skúsenosti, a preto je k dispozícii iba režim pre jedného hráča. Ale je dokonca aj zábavné jazdiť po poli, vyhadzovať a zničiť nepriateľov, zbierať mince z nich a zbierať ďalšie bonusy:

 • Súpravy na obnovu zdravia
 • Palivové nádrže
 • Snaryady
 • Gold
 • Zvezdy

Len po dosiahnutí určitej úrovne bude možné spolupracovať s inými hráčmi a zúčastniť sa masových misií. V čase, keď vaše nádrže musia zvýšiť všetky štyri charakteristiky:

 • Bronyu
 • Vodná časť
 • Skorostrelnost
 • Atak

Každá funkcia môže byť vylepšená o päť krokov, takže veľa rastie. Suda, veža, húsenica a motor sú čerpané. Okrem toho môžete použiť vzor na prípad alebo použiť kamufláž vybraný z ponuky. Ovládanie pomerne jednoduché v ľavom rohu šípky pomáha pri výbere smeru pohybu a vpravo sa nachádza pohľad a tlačidlo snímania. Nádrže dokážu otočiť vežu, vziať predmety do pohľadu a mierka nad zariadením ostatných ľudí ukazuje percento poškodenia. Tam sú vždy prekážky na mieste, a ak idete cez stenu, ani vy, ani nepriateľ bude videný. To vám pomôže vytvoriť nejaký prekvapivý efekt, keď neviete, ktorá strana bude ohrozená. Je tiež príjemné, že je tu možnosť voľby púštnych lokalít, lesov, miest, zimnej krajiny.

War Machines je neustále aktualizovaná a chyby, ktoré hráči opravia, sú rýchlo eliminované vývojármi. Nepochybne je výrobok kvalitný a hodný vašej pozornosti. Ak to chcete sami ohodnotiť, stiahnite si ju hneď.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more