Záložky

Za nepriateľskou líniou 2

Alternatívne názvy: Za nepriateľskou líniou 2

Behind Enemy Lines 2 - počítačová hra v žánri strategických ekshena. Ale ako to povedať fanúšikom hry - to nie je len stratégie, tam je bojovník. Hra je vyvinutý malý ukrajinský Najlepší spôsob, ako . Toto je druhá časť zo série hier v nepriateľskom tyle. Za nepriateľskou líniou 2 hra, v ktorej je možné zmeniť beh udalostí druhej svetovej vojny. Samozrejme, že iba v hre. Len dostať sa do atmosféry hry cítite svoju silu v historických udalostí - sú zapojení do vojny.

Na začiatku, pred pokračovaním k masakru, odporúčame, aby ste si prečítali hru nutrie na základe tohto preskúmania a prečítať naskenovaný Behind Enemy Lines 2 videa. Ale potom môžete navštíviť stránky a sťahovať Behind Enemy Lines 2. A ísť rýchlo v priebehu toho, čo sa tu deje.

Play Behind Enemy Lines 2 prebudiť jeden z mála dôstojníkov armády, to je len, ako armáda bojujúcich strán - môžete si vybrať. Hra má tri hlavné bojovú kampaň predložený určitými štáty:

  • Kampaň Nemecko;
  • Kampaň ZSSR
  • Anglo-americká kampaň.

Kampaň v Nemecku - hlavné odporcovia sovietskych vojsk. Má desať misií, z ktorých tri školenia a druhá sa otvorí len vtedy, keď všetky predchádzajúce pasáž.

Kampaň ZSSR - hlavný nepriatelia nemeckej kampane. Tiež sa skladá zo siedmich misií, plus tri školenia. A posledná - najťažšie.

Anglo-americká kampaň - kampaň spojencami. Kombináciou týchto dvoch štátov, ktoré majú rovnaký počet misií.

Ukazuje sa, že Behind Enemy Lines 2 misie zastúpené v rovnakom počte.

Hra Behind Enemy Lines 2 má obrovský výber zbraní. To by zničiť nepriateľa vám s láskavým dovolením: stroje, guľomety, delá, tanky, raketomety, džípy a ďalšie.

Rôzne typy to všetko vo veľkom množstve.

Ste v úlohe vedenia a nemyslím si, že tu budete hrať za jasnú definíciu a štýlu. Nie. Môžete si vybrať, alebo dokonca vytvoriť sami. A všetko, čo je vo vašich rukách. Aj keď každý z mužov má svoj inventár. A v každom okamihu je možné vymeniť zbrane.

Predstavuje všetky možné druhy síl, ako sú šípky, stroje strelci, delostrelcov, dôstojníci, ostreľovači, plameňomet, anti-jednotky a ďalších jednotiek.

Boj nielen s počítačom, ako nepriateľ, rovnako ako sieť s ostatnými v rovnakej povahy ako tie.

Herný Behind Enemy Lines II má celkom kvalitnú grafiku, s veľkou fyziky, ktorá robí hru torby najväčšie dielo svojho žánru. Zvuk je tiež úspešným doplnkom k tomuto úplný obrázok o dokonalosti. A samozrejme, hrateľnosť je na vysokej úrovni. K dispozícii je aj ako objaviť skutočný škody a v reálnych podmienkach.

Všeobecne platí, že si uvedomili, že hrať hru Behind Enemy Lines 2 potešenie sám. Ale stojí za to vyskúšať na ich zložitosti kože hry a uvedomiť si, opäť, ako ťažké to bolo na našich dedov a pradedov brániť svoju vlasť. Názov hry je prístroj ihneď nám zjavuje podstatu hry.

Nezabudnite pozvať kolegov na plný zážitok. Veľké víťazstvo a šťastie sa na Vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more