Záložky

Čas ríše

Alternatívne názvy: Timeage

Time of Empires Online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, vyrobený v žánri globálnej stratégie. Mnoho oboznámení s týmto majstrovským dielom herného priemyslu ako "civilizácie", a tak on-line hry Čas of Empires Online je vzdialený príbuzný on-line. Celý príbeh sa točí okolo konštantná konfrontácie nepriateľské miest a štátov, Spojeného v klanoch, počnúc starovekého obdobia a odchádza vo svojom vývoji vo vzdialenej budúcnosti.

Dátum Čas hry Empires jednoduchý a zrozumiteľný pre každého a budete mať trochu času. Všetko, čo musíte urobiť - zadať názov hry, aby do hry, heslo pre vstup zabezpečenia a vašu e-mailovú adresu, ktorá sa po chvíli dostanete oznámenie, že registratsiyaVremya ríše je u konca.
Time of Empires on-line hra nie je domýšľavý k technickým informáciám o vašom počítači, pretože aby si na hru, budete potrebovať, je nejaký počítač, ktorý podporuje možnosť prístupu k internetu a nainštalovaný to robí.

Spustenie hrať hry on-line Time Empires, ste konal ako múdry vládca, sú v držbe niekoľkých mestách. Vaše úlohy patrí celá rada riadenie vydáva svoje krajiny: z konštrukcie rôznych stavieb a výskumu, k vyhláseniu vojny, mieru, zachrániť národ z rôznych epidémií, ako sú epidémie alebo nákaza. Hra je ťahová, a vaša postava má určitý počet akčných bodov, v deň, ktorý mu môže stráviť. V každej budove, výskum alebo niečo iné strávil určitý čas.

Samozrejme, výber agresívne cestu rozvoja, môžete okamžite ísť do vojny s akýmkoľvek susedným kmeňom skôr slabé, ale skúsení hráči odporúčam začať hrať hry on-line Čas Empires pred vsegodumat na posilnenie výkonu svojich vlastných sídiel.
Zjednodušene povedané, väčšina budov prinesie nejaký príjem vo forme určitých zdrojov, ako je Akadémia akumulovať "poznanie", pomocou ktorých si môžete prezrieť nové technológie. Rovnako ako vo väčšine globálnych stratégií s chronologickom zložky prítomné v hernej divízie pre technologické éry. Len nezabudnite na blaho svojich zverencov, napríklad, jedlo je vynaložilo na udržanie životaschopnosti mešťanov a vojska zlata môžu nadobúdať budovy a prístup k špeciálnym schopnostiam. Rovnako ako v "civilizácii", hra má všeobecnú úroveň blahobytu vašej krajine. Ak je nízka, strach, že vaše predmety budú emigrovať do susedného pozemku.

Pokračovanie hrať v Ríši stráviť trochu času na rozvoj štátu, môže byť bezpečne považovať za uvedenie veci do politického a vojenského systému vo vašej krajine. Tu môžete používať rad znakov, ktoré majú osobitné poslanie a jedinečné pre každé epoche.

Hra je veľmi dynamická a spočiatku kontrolovať všetku okolitú pôdu a vlastný štát sa môže zdať docela skľučujúca podniku. Ale časom to chaos stáva veľmi ľahko zvyknúť a potom budeme nemala uniknúť vašej pozornosti, nie, nech aj tie najmenšie zmeny.

Malo by byť opatrní pri riadení ich krajiny, pretože v prípade, napríklad, posádkové mesto je naplnená kapacita, výstavba vojenských jednotiek v nej sa okamžite zastaví. Príjemne poteší na možnosť hrať diplomatické rokovania. Avšak, tam je jedna vlastnosť: môže len rokovať s týmito krajinami, v ktorých máte svoje veľvyslanca, a dokončenie väčšiny z týchto dohôd, váš veľvyslanec zmizne.

Perfektne realizovaný v hernej klan systéme, takže každý hráč vyskúšať všetky výhody hrať a užívať si hru spolu so svojimi kamarátmi. Ale je tam, na prvý pohľad, zjavné funkcie, ale nie je celkom jasné, pre hry tohto žánru: zjednotiť klanu hráčov možno iba pod podmienkou, že ich krajiny sú v bezprostrednej blízkosti. To znamená, že ak sa rozhodnete zmeniť klan, budete musieť presunúť na iné miesto, aby nedošlo k prinútiť problémy so susedmi.

Game Time Empires hra, v ktorej budete nielen zábavné, ale aj zaujímavé, očakávať nové postavy, a ak ste jedným z nich - zaregistrujte sa a dokázať, že ste hodní stať sa skutočným hrdinom, ktorý je schopný opakovať osud Alexandra Veľkého.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more