Záložky

Odplata

Alternatívne názvy: Veng

Odplata online - bezplatná multiplayerová on-line browser-RPG, vyniká medzi ostatnými herných produktov dopravníka. To sa odkazuje na tábore prehliadača MMORPG, je v súčasnej dobe jedným z mnohých numerickej a rozvíjať najrýchlejšie. A zdá sa, ako sa vysporiadať s tak obrovskou konkurenciu a pevne držať medzeru na trhu? Ale on-line hra Retribution - žiarivým príkladom toho, čo sa nazýva "pracovať pre hráčov." To nie je v kozmetických a zábavných obrazy toho, čo sa deje na obrazovke, a na najdôležitejší aspekt - sloboda akcie je dokončená, keď si všetko zariadiť tak, že môžete priamo ovplyvňovať všetko, čo sa deje v hernom svete okolo vám.

Pripojte sa do hry Retribution jednoduchá a nezaberie veľa času. Všetko, čo potrebujete - zadajte názov konta, e-mailovú adresu a heslo bezpasnosti. Potom, v e-maile, dostanete list s upozornením, že váš účet je potvrdený. V skutočnosti, bude táto registrácia bude dokončená Retribution a môžete bezpečne začať hru Gere Retribution on-line.

Prvá vec, ktorá upúta pozornosť v tejto hre - to je obrovská škála možností, ktorá je investovaná do rúk vývojárov hráč. To robí veľa rôznych funkcií, ktoré môžete vykonať svoju postavu online hry Retribution a vyniká okrem iného hry na hrdinov, v ktorom funkcia hráč je pomerne obmedzený. Vesmír, v ktorom sa rozvíjajúce udalosti v hre je veľké a rozmanité vo svojej krajine a "plnenie". Ale je zaujímavé, že skoršie dekoratívne prvky, ako sú hory a lesy boli jednoducho skvelé zázemie, je teraz plný herných prvkov a môžu byť použité, získavanie zdrojov z nich alebo výrobu rôznych predmetov. Takže sa nemusíte ponáhľať, aby sa okolo stromu alebo hromadu kamenia, stojaci na mieste, a lepšie zásobiť na náradie a získať trochu zdrojov, budú užitočné pre vás.

Podobne je to s ekonomickými problémami. V lese môžete vždy nájsť správne bylinky pre rôzne lektvary a elixíry, a ak sa náhle cítil hlad - vždy priniesť svoj rybársky prút a potom kedykoľvek najbližší priehrady, vždy môžete chytiť ryby a veľa rokliny. Vývojári uznať, že taká hojnosť ľahko prístupné pre interakciu objektov veľmi často pletie ľudí a odrádza novo prichádzajúci, ale oni nás uisťujú, že ak budete tráviť pár dní a pochopiť, čo sa deje, a potom obrovská sada funkcií, ktoré budú otvorené pred vami, jednoducho hlava bude točiť. Zahrajte si hru on-line Retribution bude zaujímavé pre ľudí, ktorí sú unavení z stereotypné žánrovej kusov v MMORPG, pretože úloha pre vývojárov sa dostať preč od klišé bolo prioritou a votpochemu.

Retribution Online hry celý svoj vesmíre kryté štyri preteky k dispozícii v hre ako: Orcs, Undead, elfov a ľudí. A tu čakáme na prvé prekvapenie. Výber rasu orkov, budete príjemne prekvapení, že - pozitívne postavy v dejinách herného sveta, a ich večné antagonisti-himalájsky škriatok - negatívny. A napriek všetkému, čo sa deje, že nebráni tomu, aby sa dve frakcie, aby si spolu do vojenskej aliancie.
Ľudia v tejto hre je implementovaná ako čas vznešené pánov armády. V spojenectve s nimi je nemŕtvy - mŕtve elfov. V príbehu hry sa - vznešené a neúnavne veštci, nezradil svoju bohyňu, a to aj pod trestom smrti. Prirážky, dej hry je hoden samostatného preskúmania, ale trochu viac o tom možno nájsť v špeciálnom hernom encyklopédie, ktorá sa nachádza na stránkach hry.

Takže všeobecne, môžeme bezpečne zhrnúť, že budete hrať Retribution je nielen príjemné, ale aj zaujímavé. Samozrejme, že je to ťažké urobiť, bez toho, aby niektoré nevýhody.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more