Záložky

Vojna Russová

Alternatívne názvy: Vojny Rus

Russová War Online - hry pre viac hráčov stratégie prehliadača zadarmo, teší nás trochu nezvyčajné nastavenie. Online hra War Russová rozpráva o histórii starého Ruska, jeho tajomstvo a jeho zvláštne a jedinečné zákutia. V poslednej dobe sa na dopravníku hry viac a viac týchto hier ísť, je to spôsobené tým, že ich popularita medzi krajinami Igrovka SNŠ rastie. To preto, že každý z tých, ktorí hrajú tieto hry chce vstúpiť do jedinečnej a autentickej kultúry natívne histórii. A mali by sme povedať, že je to hra, ktorú možno kvalitatívne pomôcť.

Pripojte sa do hry Vojna Russová pomerne jednoduché a neberie moc času. Ak chcete začať hrať hru War Russová on-line, musíte zadať užívateľské meno, e-mailovú adresu a heslo k účtu. Neskôr pošty dostane list s informáciou, že registrácia Wars Russová dokončená a teraz môžete začať hrať hry on-line Russová vojnu. Napriek tomu, že hra sama o sebe je prehliadač, že nebráni tomu, aby z má vlastný klient, jednoduchý a ľahký, že nemôže, ale radovať.

Na začiatku hry máte právo zvoliť si národ, ktorý bude reprezentovať. Skrátka a dobre, výber je naozaj niečo a obrovské. K dispozícii je možnosť pripojiť Rusa alebo deti stepi a vietor - Nomads. Russ, znamená, že sú hlavné národ v hre a sú sedavý. Nomads rovnaká a len účastníkmi, ktoré sa nosia na sile pevnosti pri hľadaní tých, ktorí sú stále príliš dobrý a bohatý život je úspešne zarábať na nich. Kočovní bojovníci sú veľmi lacné na výrobu a najpočetnejšia. To je jeden z mnohých naraz viditeľných historických súvzťažností, prostredníctvom ktorého môžeme s istotou povedať, že hra je vyrobená trvať. Tieto kočovníci odopretá možnosť obhajovať sa v pevnosti, tak vývojári dané výhody oboch bojujúcich frakcií. Russová vojna online hra, ktorá je určite, aby sa vám používať bochník.

V hre budeme mať možnosť vybrať si z niekoľkých miest: Článok Horde Spustenie Russow alebo Wild Field. Musím povedať, že ak ste do hry nových, Divoké pole je pre vás to pravé. Pre ostatné, už otlčené a časom preverených požiaru hráči voľba bude závisieť na vašom hernom štýle, a frakcií, ktoré si vybrali pre seba.

Zapáči historickú pravdivosť vojenských jednotiek, ktoré sa hojne vyskytujú v hre na to, čo každý z nich má určité zvláštne len jej pozitívne a negatívne strany. V zásade sú závislé na konkrétnych oblastiach, v ktorých užívate alebo rozpútal bitky.

Prvé hrať vojnu Russová k dispozícii je malá dedina, ktorá musíte byť ostražití k ochrane pred nájazdmi, a nakoniec stavať obrovské grady - sa potom Megamesta, neprístupný a očarujúce výkon.

Zjednodušene povedané, hra Russová vojna Online je navrhnutá tak, aby v prípade, že taktika ohňom a mečom si cudzie, alebo si chcete hrať na istotu a byť stopercentne istí víťazstvom, potom všetko, čo musíte urobiť - je to len úplatok nepriateľ dôstojník a potom sa vaše šance na úspech výrazne zvýšiť.

Vo vojne Russová hrať zástupcovia vojvodský Russian úplatky tým, že od samého začiatku hry, aby sa stal plnohodnotným dopravcu s kniežací titul. Budete podliehať špecifickým stavom svojich roľníkov, nevoľníkov a niekoľko malých domčekov, rovnako ako v starom Rusku.

Hry Vojna Russová online je zadarmo, ale môžete vždy získať klienta, v ktorom vývojári lepšiu grafickú zložku hry, čím poskytuje vám ešte väčšie ponorenie do sveta plný záhad natívny histórie. Je potrebné poznamenať, že výhody vloženie koniec skutočné peniaze, a to nemôže, ale radovať.

Takže, ak je príbeh nie je cudzie na vás, ak máte krvácanie do veľkých kniežat a pánov z stepí a bratmi vetru, nie courat a vždy hrať túto skvelú hru. Teraz príbeh sa stal skutočnosťou!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more