Záložky

Tribal vojna

Alternatívne názvy: Tribal Wars

Tribal Wars: Vojna kmene on-line - je browser hra, ktorá vás zavedie do stredoveku. Prehrať Tribal Wars je možné aj na počítači v zamestnaní, pretože minimálne požiadavky na počítač potrebnej na spustenie hry: operačný systém Windows 98/ME/2000/XP/Vista / Seven Procesor Intel Pentium III 800 MHz RAM 256 Mb a 64 videlkarta MB.

Pripojte sa do hry Tribal Wars: Vojna kmene nevyžaduje žiadne ďalšie programové skoky a veľmi jednoduché. Pripojiť Tribal Wars: Vojna kmene požiada o prezývku - špecifický názov hry, heslo a e-mailovú adresu. Môžete sa zaregistrovať na niektorý z 18 herných svetov, ale skúma vlastnosti Tribal Wars: Vojna kmene on-line registrácia odporučiť skúsených hráčov, aby sa pripojili v populárnom svete iba vtedy, ak chcete, aby dôkladne preskúmať vlastnosti hry. Dohnať so susedmi vo vývoji vás stále ešte nepodarilo, a malá obec nebude priťahovať už vo výstavbe impéria. Neskôr si môžete zahrať v novom svete tam vonku, a stať sa suverénnym vládcom. Účet v jednom z svetov je platné vo všetkých ostatných svetoch, ale v každom svete nemôžete mať viac ako jeden účet.

Prihlásený hra Tribal Wars: Vojna začína s kmeňmi, to vám dáva malú dedinku, ktorá musí byť najprv nejako krásne názvom (názov možno zmeniť na radnici) a rozvíjať. K tomu budete potrebovať zdroje

- Vyrába sa na píle drevo,

- Hlinená baňa dáva íl

- Mine - metal.

Čím vyššia budova, tým viac zdrojov je vyrába. Preto v prvých dňoch budete musieť banských zdrojov. Pre hladné susedov nemohol vziať ovocie svojej práce, zdroje môžu byť skryté v cache kapacity, ktorá závisí na jeho úrovni. Tiež v okolí dediny môžete vybudovať nedobytnú stenu.

Akonáhle umožňujú hru Tribal Wars: Vojna kmeňov on-line, musíte okamžite produkovať vojakov. A potom sa môžete začať olupovať malé alebo opustených dedín, čím sa zvyšuje prísun zdrojov a urýchlenie jeho rozvoja. Ak sa vám doteraz ani okradnúť ani brániť, a váš sused je zrejme chystá ísť do vojny, môžete sa pokúsiť ho napísať diplomatický list. Akonáhle ste trochu silnejšie, môžete začať hľadať rovnako zmýšľajúce spojencov, s ktorými budete rozvíjať svoj kmeň na obranu a útok.

Tribal Wars: Tribal Wars online hra umožňuje nádherný grafický prehľad o svojej dedine, a majitelia prémiového účtu, na rozdiel od obvyklých médií môže prijímať viac a viac, napríklad dobu, po ktorú naplnený sklad.

Keď hráte hru Tribal Wars: Vojna kmeňov on-line, potom budete môcť vybrať z 13 typov jednotiek, každá jednotka má svoj vlastný účel. Napríklad zved môže skúmať, čo sa deje u suseda a koľko zo svojich zdrojov, a pomocou šľachticov možno zachytiť ďalšie dediny úplne, ich napojenie na ich majetku. Všetky ostatné vojaci majú tiež svoje špeciálne zručnosti, ktoré by mali byť dobre študované pred začatím bojovať.

Hrať online hru Tribal Wars: Tribal Wars - je to príležitosť, aby sa stal vodcom svojho kmeňa, alebo len starší, ktorý má právo prijímať nových členov do kmeňa, rovnako ako písanie listov hráčom svojho kmeňa a vykonávať diplomatické vzťahy so susedmi . Ak chcete hrať online hry Tribal Wars: Vojna kmeňov, nesmieme zabúdať, že je to tímová hra, takže vyzdvihnúť kmeň ochutnať veľmi dôležité. Ak nebudete mať vy alebo akýkoľvek jeden kmeň alebo podobne, môžete si vytvoriť svoj kmeň. Úspešne hrať Tribal Wars: Vojna kmene môžu byť aktívne zapojení do obchodu - aby obchodné dohody susedov a dať na trh svoje prebytočné zdroje. Táto funkcia tiež umožňuje posielať pomoc zdrojov priateľovi alebo alokovať zdroje do svojich dedín.

V Tribal Wars: Vojna kmene hrať - jedinečnú šancu pána malé obce, aby sa stal vládcom sveta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more