Záložky

Lord of the Galaxy

Alternatívne názvy: Lord of the Galaxy

Lord of the Galaxy on-line - multiplayer online strategická hra zadarmo. Ale zádrhel všetko, že stratégia nie je jednoduchá, ale nie moc - strategické. Začína hrať hru Lord of the Galaxy on-line automaticky priradí vlastníka celej planéty, ktorý bude miesto pre vaše mocnej ríše, kultivovať a rozvíjať vami na ceste k svetovej nadvláde. Pripojte sa do hry Lord Galaxie je veľmi jednoduché. Všetko, čo je potrebné urobiť, aby sa okamžite začať hrať online hry Lord of the Galaxy - zadajte názov účtu, adresu vášho e-mailového konta a hesla. Vlastne trochu jednoduché kroky a registrácia Pána Galaxia je dokončená. Okamžite upúta oko trochu pokojná Napísať servisné práce, ale list potvrdzujúci aktiváciu účtu, pretože okamžite dostať. Ale nezúfajte, ste si istí, že ich čakanie.

Prihlásený hra Lord of the Galaxy je realizovaná tak, že každý hráč, ktorý prevádzkuje svoju vlastnú planétu, vynaložiť všetko možné úsilie, aby zabezpečili, že je to jeho vlasť sa stala najvplyvnejšou a môže byť v galaxii i mimo nej.

Na začiatku máte v zásobách je päť jednotiek na kryštálu a kovu. To všetko - zdroje potrebné na vybudovanie rôznych bane. Úroveň svojich banských diel, ktoré musíte vyvíjať a neustále sledovať ich kvalitnú prácu, pretože ako sa na zlepšenie ich stavu vo svojich skladoch výrazne rastie vyrába prekvapujúce množstvo zdrojov. Výroba Control, vývojári by mali ďakovať spočíva na pleciach svojich automatizovaných asistentov, takže aj keď ste v režime offline, vaše bane aj naďalej pracovať a robiť potrebné suroviny vo svojej prasiatko.

Ale nemyslite si oddýchnuť, pretože hneď vedľa teba vyvíja obrovské množstvo perspektívu a veľkých ríš, a vaši susedia z času na čas nezastavíte pripodnosit nepríjemné prekvapenie v podobe dravej nájazdy, vojen a ďalších nepríjemných vecí. Lord of the Galaxy on-line hra, v ktorej musíte udržať na pripravené sekerou.

Solárna energia - je jedným z hlavných základných budov, z to závisí na tom, ako bude zabezpečené vaše energie pred bane. V skutočnosti, kontrola energie dodanej prostredníctvom špeciálny ukazovateľ, ktorý sa zmení na červenú v prípade potreby stavať niekoľko ďalších závodov. Je ak je požadované vyššie množstvo elektrickej energie, potom budete určite vidieť na indexe. Riadenia energie - dôležitá časť hry, pretože to ovplyvňuje, ako rýchlo a presne si môžete vytvoriť.

Ochrana ríše od zachytenia nepriateľských vojakov vykonáva prostredníctvom súboru flotily jednotiek, u ktorých je možné postaviť lodenicu. Zadaním požadovaných kollichestvo kozmické lode môžete nielen odraziť nepriateľa, ale tiež, aby ho navštívil s cieľom profitovať z jeho zdrojov a urobiť malú sabbotazh.

Laboratory, k dispozícii v hre, pri stavbe nám dáva vedeckú zložku rozvoja svojho impéria, po jeho výstavbe ak dispozícii budú skúmané desiatky technológií, ktoré ani raz vám pomôžu ako v čase mieru a vojny.

Výpočet hry prebieha cez temnej hmoty - podobné peniaze. S jeho pomocou si môžete kúpiť elitnej bojovníkmi, otvára možnosti preskúmať nové technológie alebo taktické manévre. Bonus dostane vás alebo upgrade závisí na nákladoch na prenájom elitnej jednotky - riaditeľ a jeho špecializácii. Len pre temnú hmotu možno kúpiť rôzne bonusy klanu, alebo ho poslať svojim priateľom. Lord of the Galaxy na spôsob, ako hrať s priateľmi, bude oveľa zaujímavejšie, než sólo.

Nad dosť klan súčasťou produktov vývojárov pokorpeli vážne. V skutočnosti, rovnako ako v mnohých iných hrách, môžete usporiadať svoje alianciu, alebo sa našťastie existujúce. Dôkaz vynikajúce štúdie o sociálnej zložky hry sú neustálej aktualizácie na sekcii Fórum klanu hry, kde hráči z času na čas vyhlásiť vojnu medzi sebou a pomstou.

Hrať Lord of the Galaxy sa odporúča všetkým, ktorí sa trápiť v žánri fantasy sidedness rôzne hry. Ak si chcete vyskúšať sami v úlohe veľkého cisára, ktorý pripadá na nohách celej planéte - táto hra je pre vás. Zaregistrujte sa a dokázať všetkým, že len vy - skutočný Pán Galaxie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more