Záložky

VirCities

Alternatívne názvy: VirCities

VirCities online - browser-based multiplayer hra, ktorá simuluje život občanov. Tie sa objaví v úlohe určitého charakteru obyvateľov mesta a bude rozvíjať a zvládnuť určité povolania, aby sa priamo v politike a snaží sa urobiť všetko pre to rodné mesto rozkvitalo. Ocitnete obklopený rôznymi ľuďmi, z ktorých sú lekári, podnikateľov a obyčajných pracovníkov a politikov. Play VirCities nie sú interakcie s nimi je nemožné. Počas hry bude situácia, v ktorej tak či onak budú musieť vysporiadať s ostatnými obyvateľmi metropoly. Napríklad, niekedy potrebujú niekoho, kto by pomohol, povedzme, nemilosrdne bolesti hlavy a zúfalo potrebujú navštíviť lekára - to je problém a nemusíte rozhodovať sám. Alebo máte nejaké otázky týkajúce sa, tak prečo nie požiadať o radu zamestnanca? Je potrebné povedať, že hra znamená VirCities spoločensky aktívny životný štýl a byť samotár nefunguje. Okrem herné interakcie, hráči sú schopní navzájom komunikovať pomocou chatu. Takže, ako vidíte, osamelosť tu a nesmrdí! Pridajte sa k nám dostanete spoľahlivé priateľov, začnú chodiť zaťažujúce a jednoducho sa baviť s vzrušujúcich hier!

Hrať zadarmo VirCities môže byť ktokoľvek. Okrem toho projekt je skutočne cenovo dostupné a nie je šokovať užívateľom vysoké požiadavky na systém. Hrateľnosť je veľmi vhodný pre konfiguráciu počítača priemerného pripojeného na Internet, a, samozrejme, prítomnosť jednej z moderných prehliadačov. Staňte sa nová rezidentná bude registrácia VirCities. Vytvorenie účtu Proces je nasledujúci: zadajte alias, v závislosti na e-mailovú adresu, heslo a potvrďte premyslené na nasledujúci riadok určuje podlahu, rovnako ako požadované mesto, vybrali avatar, predstavil prezývka vás pozval hráčov (ak je k dispozícii) a prepísaný kód z obrázku. Na záver je potrebné potvrdiť, že prijímate dohodu o používateľa a potom kliknite na tlačidlo "Prihlásiť mesta."

Pri registrácii, môžete vybrať jednu z piatich miest. Ponúkané takých miest ako Moskve, Londýne, New Yorku, Pekingu a Tokiu. Objaviť sa vo vybranom meste, ako začiatočník, budete musieť žiť v koľaji, ktorú poskytujú. A na začiatku vaku môže dostať nejaké peniaze, aby prežili prvýkrát. Musíte sa naučiť a pochopiť, čo je to, čo. Odporúča sa začať s jednoduchými úlohami, ktoré sú určené špeciálne pre nováčikov. Mimochodom, práca dáva a tiež vám povie, ak niečo nie je jasné.

Viac či menej master, druhá vec, ktorú musíte urobiť - je nájsť si prácu. Nevyhnutné pre existenciu iného zdroja príjmov po míňanie peňazí prvej, ocitnete sa v slepej uličke. Postava, ktorá neustále musieť kúpiť nejaké veci, jedlo. Profesie môžete vybrať podľa vašich predstáv. Potom budete musieť rozvíjať svoje zručnosti a rastú v profesionálnom zmysle. Koľko hodín denne pracovať vyriešia sami. Ale nezabudnite, že hrdina bude určite potrebovať aspoň pár hodín spánku, alebo inde v závode o bohatstvo, to len padá z únavy, ktorý sa hromadí v kroku s alikvotného platu. Postupom času, ušetríte dosť peňazí na otvorenie vlastnú firmu a už nebude pracovať pre niekoho iného. Je potrebné povedať, že v tomto smere je užívateľovi daná možnosť voľby. Chcete sa otvorí továreň, ktorú chcete - laboratórium pre výskum, chcete - obchod pre spracovanie zdrojov a výrobného zariadenia pre veľmi zdrojov, a tak § Ak chcete začať podnikať, potrebujete licenciu a byť schopný kúpiť s vlastnými úsporami.

Je jasné, že budete hrať VirCities, zamerať svoju pozornosť nielen na pracovných miestach. Takže budete mať možnosť, ak chcete navštíviť špeciálnu základňu a zúčastniť sa bojov. To veľa pomáha uniknúť od každodenných starostí. Bojový systém zahŕňa boja s robotmi a ďalšími subjektmi (s ich súhlasom). Tam je bitka v automatickom režime. Úspech závisí na parametroch, ktoré je vybavený buď hrdina, ako aj použité zbrane.

Zaujímavý spôsob, ako sa v hernom svete je politický systém. V čele mesta stojí hore. Je zodpovedný za vedenie štátnych podnikov na území mesta, a ponúkajú rôzne zákony, ktoré sú potom prerokované na zasadnutí takých závažných ľudí ako poradcovia. Rada rozhoduje hlasovaním, či nenechajte ujsť iný zákon. Všetci obyvatelia mesta sa môžu zúčastniť politického života a ovplyvňujú osud mesta samostatne. Koniec koncov, každý mesiac hlas, ktorý vyústil v opatrení a volených zástupcov. Je potrebné povedať, že neexistujú žiadne obmedzenia a je možné spustiť ľubovoľný občan. Takže, ak je taká túžba sa môžete pohybovať v politike.

Hra má mnoho rôznych prvkov. Hra je naozaj nasýtený a fascinujúce! A lepšie, keď namiesto toho, aby musel čítať o funkciách projektu, ste na svoje vlastné skúsenosti ocenia jeho prednosti. Verte mi, budete mať radosť - nie práve čelia sklamanie! Dobrá nálada a veľa šťastia vo vašom úsilí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more