Záložky

Vojna klanu Vikingov

Alternatívne názvy: Vikingovia vojny klanov

Game of the Vikings Clan War na počítači pôjdete svojou cestou warrior

Plarium pravidelne poteší fanúšikov MMO stratégií novými hernými produktmi. Vikingská klanová vojna vyšla v roku 2015. , a odvtedy zvyšuje latku popularity vďaka pravidelným aktualizáciám. Hra bola vyvinutá ako mobilná aplikácia, v ktorej sa hráči z celého sveta môžu spojiť do klanov Vikingov a vystupovať proti nepriateľom.

Navrhovaný pozemok je veľmi dynamický a rozmanitý. Malo by sa tiež povedať, že klanová vojna Vikings si môžete zadarmo stiahnuť do svojho počítača, ako aj rozvíjať svoj vlastný príbeh. Spolu s tým sa však poskytuje finančná zložka, keď sú k dispozícii zdroje, artefakty a čerpanie na urýchlenú propagáciu a rozvoj. Speňaženie je ako systém voľného prehrávania, ale v nastaveniach je možné vypnúť ponuku na investovanie skutočných peňazí.

Hlavnou úlohou, ktorej hráči čelia, aby sa zmocnili miesta moci, ktoré sa nachádza v centrálnej časti akéhokoľvek kráľovstva. To je možné iba ako súčasť klanu.

Vedúci klanu, ktorý to dokázal, sa stal kráľom kráľovstva so zajatým miestom moci a môže niektorému z podriadených prideliť jeden zo 16 uvedených titulov. Keď sa hráč stane vlastníkom novej hodnosti, prežíva všetok svoj vplyv, pozitívny aj negatívny.

Charakteristické vlastnosti hry

Ďalším dôležitým detailom od roku 2017 bola možnosť stiahnutia vojny klanov Vikings na vašom počítači. V takom prípade zostávajú scenáre a úlohy rovnaké:

 • Vytvárať a vylepšovať klany
 • Vytvorte si vlastné mesto vybudovaním potrebných zariadení Ťažba surovín (potraviny, minerály, drevo, kov) Akumulovať hernú menu (striebro a zlato)
 • Pumpujte hlavný znak
 • Zúčastnite sa bitiek
 • Dosiahnite hlavný cieľ

hráčov sa stane priadzou a klanom až so 100 členmi. Každý z nich má jedinečnú heraldiku, slogan, meno a hierarchiu:

  Náčelník
 • Elders
 • Generáli
 • bojovníkov
 • Bežné

Vojna klanu

Vikingov spája ľudí z celého sveta a sama o sebe pozostáva z rôznych kráľovstiev obývaných 45 000 hráčov. Každý z nich si stavia svoje vlastné mesto, aby sa potom mohol voľne pohybovať po území svojho rodného kráľovstva. Je dokonca dovolené preniesť osobné osídlenie do iného kráľovstva, ale iba raz, preto si pred osudným krokom dôkladne premyslite.

Trochu o bitkách

Každý vie, aké ťažké sú Vikingovia, trávia všetok svoj vedomý život dobytím. Tomu sa venuje vojna klanu Vikingov, hoci dôležitá ekonomická časť nie je vylúčená.

Tu bojujú všetky klany a kráľovstvo. V rámci „klanovej bitky“ sú v aréne prítomní zástupcovia skupín z rôznych kráľovstiev, ktorí merajú silu a zručnosti. Výsledok bitky závisí od toho, ako dobre sú vaši bojovníci vyčerpaní. Výhercovi je udelený bonus celý týždeň nové znalosti sa dostanú zrýchleným tempom a úroveň výstavby a rozvoj zdrojov citadely sa zrýchli o 10%.

hra, Vikingská vojna klanov, organizuje aj veľké kráľovské turnaje. Kráľovstvá sú náhodne spárované a bitka začína. Víťaz získa baňu Zlato bohov, kde je ťažba drahých kovov desaťkrát vyššia ako v klasických zlatých baniach.

Ďalšia hra klanovej vojny vo Vikingoch v rámci klanu vám umožňuje vytvoriť útočné jednotky na útok na nepriateľské mestá. A ako vzájomná pomoc si hráči môžu vymieňať zdroje, užitočné vedomosti a zručnosti, ktoré tvoria silné spojenectvá medzi priateľskými klanami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more