Záložky

Vikingovská vojna klanov

Alternatívne názvy: Viking Clan War

igra Vikingov vojna klanov (Vikingovská vojna klanu) na PC.

Vikingová hra Klanová vojna vezme hráčov do severných krajín, kde je príroda drsná a môžu prežiť len tie najsilnejšie, najchytřejší a najodvážnejšie. Zasnežené hory obklopujú zničené mestá, ktoré prežili z barbarských nájazdov, modlili sa k Odinovi, že prežili ďalší deň. Ale nie všetko je tak smutné, ako sa zdá na prvý pohľad, hlavnou výhodou tohto národa je silná myseľ a odvaha. Jeden vojak stojí za tucet, najdôležitejšie je nájsť múdreho vládcu, ktorý bude viesť ich k boju proti nepriateľom a bude schopný zvýšiť ekonomiku zničených miest.

iPlayer Vikingovia Vojna klanov je skvelá kombinácia stratégie pre prehliadač pre viacerých hráčov a rolu. Užívatelia sa budú môcť vyjadrovať rôznymi spôsobmi - stať sa plánovačmi miest, rozvíjať ekonomiku a nadviazať diplomatické kontakty a samozrejme sa pokúsiť ako múdri velitelia kontrolou najsilnejšej armády, ktorá bude brániť novovytvorený štát. V tomto svete je možné len silou s podporou odvážnych bojovníkov len silou rozšíriť hranice mesta a ustanoviť zákon v týchto drsných krajinách.

vikingských krajín žije Yarly, vládne tu chaos a každý chce získať toľko obmedzených zdrojov, ako aj neobmedzenú moc. Aby ste sa pokúsili stať sa majstrom zasnežených krajín a prevziať kontrolu nad bohatstvom v hre Vikingovia je potrebná registrácia vojny z klanu. Musíte prejsť len raz a vyplniť všetky polia v príslušnej forme, menovite pridať prezývku a ponechať e-mailovú adresu. Ešte jednoduchšie sa prihlásite prostredníctvom účtu v jednej zo sociálnych sietí.

Vlastnosti hry Vikingovia Vojna klanov.

Po dokončení procesu registrácie môžu hráči vybrať hrdinu, virtuálneho pravítka. Môže to byť muž aj žena. Všetky typy sú veľmi charakteristické, do nich prúdi krv Vikingov. Po výbere sa hrdina dostal do majetku malého poschodia zničeného hradu a niekoľkých prežili neustálymi nájazdmi. Kedysi veľké mesto je zničené, budovy boli zničené a múdri starší vládcovia tejto osady zabili. Hlavnou úlohou hráča je obnoviť mesto, vybudovať potrebné zdroje a vytvoriť armádu. Každá budova je dôležitá pre rozvoj ekonomiky a vojenskej moci:

  • Z poľnohospodárskych podnikov sa poľnohospodári postarajú o potraviny,
  • Pracovníci v piliarskej práci robia z lesa dosku, ktorá je potrebná pre stavbu,
  • V kameňolomoch, práca je v plnom prúde, silné steny sú potrebné na spoľahlivú obranu,
  • V kovárňach vytvorte brnenie a oblečenie pre hrdinu, v ňom sa môže stať neporaziteľným,
  • V vyliečiť bojovníkov,
  • V ich pozemkoch budú vyškolení vojenské triky.

B Vikingovia Vojna klanov nie je možné hrať na PC bez rozvíjania vedy a získavania vedomostí, užívatelia majú šťastie v tejto záležitosti, nepriatelia nemôžu zničiť zvitky starších, ich múdrosť môže ísť na moderného vládcu, ak nájde čas na štúdium lóží. Ďalšou vlastnosťou hry je dostupnosť máp, všetci 81, ako sa rozvíjajú, z úrovne na úroveň, sa otvorí príležitosť preniesť na nové pozemky.

Geroi je samostatný dej, môže byť vyvinutý, získava skúsenosti a vedomosti. Čím viac dokončených úloh, víťazstiev a dobrých skutkov pre obyvateľov a mesto. Čím vyšší je charakter znaku. Získal schopnosť mať ešte menšiu armádu, aby ho priviedla k víťazstvu nad najsilnejším nepriateľom. Čím vyššia je úroveň hrdinu, tým viac artefaktov a obrnených občanov produkujú pre neho, dávajú nadradenosť nad ostatnými hráčmi.

Playing Vikingov War of Clans na PC je oveľa jednoduchšie, ak sa pripojíte k jednému z klanov. Bez spojencov nemôžete poraziť spojených nepriateľov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more