Záložky

Victory prihlásený Racing

Alternatívne názvy: Victory prihlásený Racing

Herné Victory prihlásený gonki - závodný simulátor zadarmo model s realistickým 3 D obrázok. Toto je klient hra navrhnutá v klasickom štýle v súlade s najlepšími tradíciami. Tým sa dostanete do sveta naplneného dynamiky, v ktorom zúfalí milenci naberal rýchlosť. Budete mať k dispozícii tyuting vzrušujúce, zlepšiť svoje vlastné auto, rad kontrolných metód. Klasické pretekárske autá a trate, ktoré sú tak hrdí hry Victory . Online závod si jednoducho nemôže to nepáči! Projekt vyniká medzi mnohými podobná, pretože z jeho unikátnych vlastností. Súťažiť so skutočnými hráčmi, môžete vyhrať ceny a získať bonusy. Sada akciách usporiadaných na závodnej dráhe úplne vlastniť vašu pozornosť a nebude sa nudiť za minútu!

Pred tým, než na hranie, budete potrebovať víťazstvo . Online registrácia závod. Tento proces je teda: Zadaná prezývka, e-mailovú adresu a heslo. Potom je možné stiahnuť klienta. Aby sa zabránilo akejkoľvek problémy, musí váš počítač spĺňať nasledujúce systémové požiadavky: Operačný smistema Windows XP SP3, Vista, Win7; Pentium P4 1,8 GHz, grafická karta - akcelerátor, DirectX, 256 MB RAM, podpora Shader Model 2, prítomnosť zvukovej karty , 1 GB RAM a 500 MB pevný disk. Tiež to môže robiť bez high-speed internet.

Predtým, než začnete riadiť na herné chodníky, poďme sa presunúť na pozadí. To znamená, že spoločnosť DriveNet zachytáva všetky cesty sveta a teraz sa len dopravný prostriedok, v jej diabolský plán musí byť jediný počítačovo riadená automatická kapsule. Ale športový fanúšikovia statoční preteky nesúhlasí s týmto stavom vecí a smelo vzdorovať drzá spoločnosť. Tie sú spojené mnohých motoristov a teraz preteky sa konajú ako to bolo v tajnosti, v rôznych tajných miestach. Okrem organizovania majstrovstiev po celom svete, a korporácie nemôže vyrovnať sa pretekovej komisie.

Začal hrať Victory . Online závod musíte vytvoriť dizajn vášho auta, a potom sa postupne čerpá. Ak chcete začať, vyberte jednu z blokov, ktoré sú od seba oddelené stroja: predné, stredné alebo zadné. Predtým, než je váš problém nie je len nejaké auto oslnenia z navrhovaných predmetov, a získať model, ktorý bude vyhovovať svoj štýl jazdy, a, samozrejme, že trasy sú podmienky. Mimochodom, jeden z najpríjemnejších okamihov pri tvorbe vozidla je maľoval. Koniec koncov, môžete si vybrať aj farbu a vzory. Kým počet komponentov určených pre dekoráciu nie je obmedzený. Počas skladajúci sa z krátkych pretekov hrateľnosť dostanete skúsenosti a rôzne vybavenie. Skúsenosti v prvom rade je potrebné zlepšiť technické charakteristiky strojov. Úplne všetky vozidlá majú také vlastnosti, ako je hmotnosť, spojky, aerodynamiky, bŕzd, zovretie, sile. Každá nová úroveň umožňuje prístup do ďalších komponentov, náhradných dielov a dokonca aj herné módy. Preto Victory . Online závodná hra sa stáva zaujímavejšie! Byť tvrdohlavý, budete nepochybne získať jeden z prvých miestach v poradí.

Prihlásený Racing sa vyskytujú na rôznych trasách. Opustený americká vojenská základňa, ktorá má byť v púštnej ceste Fort Fast, ktorá je považovaná za ideálne miesto pre vysokorýchlostné preteky. Ďalšia skladba sa nachádza v Antarktíde v uzavretých technologických štruktúr. Tretia skladba bola stratená medzi ruinami sídla Rock Island. To je opustená základňa na pobreží Anglicka. Bez ohľadu na to, akou cestou si vyberiete, bude šanca ukázať umenie jazdy vždy! Takže ukázať len to, čo môžete urobiť!

Victory . Online závod prihlásený sa podarilo zaujať veľké množstvo užívateľov. Pridajte sa k nám a dostanete do gay hernej komunity, aby si bohatý život pretekárske vodič! Možno budete vždy a vo všetkých šťastie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more