Záložky

Variabilný World

Alternatívne názvy: Radenie World

Variable World on-line - multiplayer hra v štýle futuristickej vojenskej stratégie.

Prihlásený hra Variable World nestanovia presné požiadavky na systém vášho počítača, dokonca s dostupnými mobilnými telefónmi a smartphony, ale problémy môžu nastať pri spustení hry v prehliadači Opera Mini (webový prehliadač pre mobilné zariadenia).

Pripojte sa do hry premenlivé svete je veľmi jednoduchá - je potrebné zadať požadovaný prezývku, heslo, e-mailovú adresu a vyberte požadovaný jazyk. Variabilný World ponúka tiež on-line registrácii budete automaticky zaregistrovať na hernom fóre s rovnakou prezývkou, ako v hre.

V hre budete musieť preskúmať neznámu planétu, a získať zdroje s využitím databáz. Variabilný Svet on-line hra má štyri zdroje

- Metal (produkuje robot baník)

- Oleje (ropné produkuje robot)

- Quartz (quartz kolektor)

- Urán (ťažba uránu robot).

Všetky roboty bude váš robot kolektor. Keď budete hrať hry on-line Variable World, potom budete mať možnosť navrhnúť roboty na ich potreby, a ak je to potrebné upravovať. Okrem toho budete sami vyrobiť zbrane a brnenia, chráni ho, a to:

- Kinetické zbrane (a kovový pancier)

- Laserové zbrane (ktoré odrážajú brnenie)

Plazmová zbraň (energie brnenie).

Zbrane a brnenia, ktoré potrebujete, ako ostatní hráči sa bude snažiť zachytiť svoju základňu a vyberte svoje zdroje. Aby bolo možné úspešne brániť a útočiť, hra Variable World vám on-line dáva možnosť rozvíjať svoje vlastné taktiku na tom všetky tri kolá boja. Táto taktika potom môžete volať a ušetrite občas používať úspešne, a nie ju vytvoriť znova.

Budete si môcť vybrať z troch typov útokov na nepriateľské základne

- Digitalizácia,

- Povolanie

- Naklápacie.

Snímanie umožňuje, aby sa všetky zisky zo základne okupácie - len 40%, zatiaľ čo naklápanie určená na prenášanie nepriateľskú základňu na niekoľko buniek s možnosťou odmietnutia. Všetky trofeje, ktoré dostanete v prípade úspešného útoku sa prevedú na peniaze.

Aby sa to aj šanca v bitkách základni možno napadnúť iba jednu armádu, v ktorej, okrem toho, že je limit hmotnosti obrnených jednotiek.

Hrať hru Variable World prihlásený dobre, že dáva fronty svojej databázy, môžete prejsť do režimu offline, zatiaľ čo vaša databáza bude tvrdo pracovať. Čoskoro v hre budete mať tri základne, a so zvyšujúcou sa hladina stúpať a schopnosť ovládať väčší počet základní.

Pre viac úspešnej hre budete musieť vyvinúť nástroje, ako je

- Jednotka ekonómia (veda, technológia, trh),

- Blok konštrukcie (blok pevnostných výpočtov, projektovanie zbraní a brnení)

- Doprava block

- Blok geológie.

S rastúcou vývoj každého bloku na úrovni, kedy budete hrať v premennej svete, alebo máte možnosť zarobiť viac, alebo možnosť vybudovať lepší roboty, alebo sa rýchlo presunúť k produkcii viacerých zdrojov, resp.

Na planétach, kde budete riadiť ťažbu zdrojov, je tu obrovské množstvo krajiniek - rieky, hory, púšte, lesy, mestá, kde si môžete buď získať určitý druh zdrojov alebo konštrukčných blokov za nižšiu cenu.

Hru začínate v osobitnej oblasti pre začiatočníkov, kde si nikto nemôže vziať svoju základňu. Akonáhle máte pocit, mohli plne hrať Variabilný svet, členstvo v Aliancii - Únie až 20 hráčov, ktorí sa vzájomne podporujú.

Variable World Registrácia je k dispozícii v troch serveroch planét

- Sirius

- Vega-1

- Antares.

Shifting World otvorí vzdialenej planéte, budete ovládať používanie robotov, a vytvoriť si vlastnú taktiku boja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more