Záložky

Neopěvovaní Heroes

Alternatívne názvy: Neopěvovaní Heroes

Neopěvovaný Heroes online - bezplatná multiplayerová hra na hrdinov vo fantasy štýle s jedinečnou grafikou.

Neopěvovaný Heroes Online hry je nasledujúci minimálne systémové požiadavky pre počítač hráča

1. Pripojenie k Internetu.

2. JavaScript schopný prehliadač technológie Flash.

3. Prítomnosť aktuálnu verziu Flash Player.

4. Rozlíšenie displeja 1024 x 768 pixelov alebo vyššie.

Herné vývojári sa neodporúča hrať túto hru v programe Internet Explorer, Opera.

Registrácia neopěvovaní hrdinovia v hre je veľmi rýchla - stačí zadať svoju e-mailovú adresu a a prijímam užívateľskú dohodu. Ďalšie pokyny k neopěvovaní hrdinovia online registráciu bude zaslané na adresu elektronickej schránky. Zaregistrovať neopěvovaní hrdinovia nie je nutné, ak máte svoje vlastné stránky na sociálnych sieťach, ako je Facebook a VKontakte - môžete sa prihlásiť do hry pomocou svojho účtu.

Neopěvovaný Heroes on-line hra má unikátnu grafiku, pripomínajúce komiks. Avšak to nevylučuje skutočnosť, že svet artanga veľmi vysokú kvalitu navrhnutý a má širokú škálu miest - z mesta Free-Port, do jaskýň a pivnici.

Keď začnete hrať hry on-line neopěvovaní hrdinovia, vaša postava môže patriť do jednej zo štyroch tried:

• bojovník

• klerik

• Ranger

• kúzelník

Avšak, záleží len na vás, aké zručnosti si budú rozvíjať svoju postavu. Neopěvovaní Heroes on-line hra má špeciálnu funkciu - sadu kariet, ktoré sa vám bude páčiť. Záleží na nich vaše výstroj, výzbroj, znak triedy. Ak sa vám nepáči niečo, vždy môžete kúpiť alebo vyhrať bitku novú kartu a začať konať úplne odlišne.

Bojový systém je turn-based hra. Môžete bojovať ako na javisku a plnenie rôznych úloh. Okrem toho môžu najnebezpečnejšie a mazaný monštrá koordinovať svoje činnosti a môže napadnúť vás na celú skupinu. Bojisko sú rôzne a majú rôzne vlastnosti, napríklad, prekážky, pokiaľ ide o účinnosť, ktoré dávajú charakter energie miesta vstupu - výstupu. Môžete chodiť, lietať, skok, útok a používať svoje zručnosti.

Keď budete hrať online hry neopěvovaní hrdinovia, potom budete čakať na rad úloh, ktoré vám dá

• Circle of Power

• Legion Steel

Tieto dve organizácie sú nevedomý mágovia a bojovníci, resp. Nemusíte hneď dať prácu na trofej, ktorá bude niektoré unikátne vec. Najprv budete musieť zarobiť určitú povesť. Ak robíte prácu na kruhu moci, že vaša povesť utrpí ocele légii a naopak.

Vaša postava bude mať špeciálne okuliare slávu, ktorá bude závisieť od pomeru ľudí na svete. Tým, charakter titulu, môžete tiež získať viac a nadávky, ako je Veľké veľtrhu, Zhetvoprinosyaschy alebo Bezisvesny, Humble. Z titulnej postavy závisí, rovnako ako jeho možnostiach - o vstup do klanu, účasť v boji v aréne.

Keď ste v neopěvovaní hrdinovia hrajú, a potom spustiť do ekonomického systému. Po prvé, všetky prostriedky v hre sú vyčerpávajúce, a hráči ich musia pokračovať. Po druhé, trhy sa stretnete rôzne možnosti tvorby cien, dumping, a ďalšie deficity. Po tretie, môžete vytvoriť jedinečné zbrane a predávať ich.

Môžete vytvoriť obchodné cesty medzi mestami na svete, ako obchod s klanmi využiť ekonomického rozvoja a útočiť na ostatné mestá.

Play neopěvovaní hrdinovia vzrušujúce, pretože záleží len na vašich akciách a prístup na vaše inými znakmi, môžete vytvoriť, ale nie sú obmedzené len na jednu vetvu vývoja, rovnako ako práve teraz hru.

Systém vývoja postáv v hre - bezurovnevaya, tiež v hre nie je žiadny rozpor závodov a strán, a závisí len na vás, s kým bojovať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more