Záložky

Unravel

Alternatívne názvy: Unravel

Prejemná úžasná hra Rozumieť. 02. 2016 To veľmi skoro.

Hlavná postava - mačiatko Jarni, ale to nie je jednoduchá mačka a pletené, a je rovnako nepokojný a zvedavý, ako bežné domáce zvieratá. Vystúpil z koša na vyšívanie peknú starú dámu, v ktorej sa ležali spleteniny viacfarebnej priadze a vyberali pre seba červenú - symbol lásky a lásky.

V príbehu položil filozofický zmysel. Staršia žena žila so svojimi stratami dlhý život. Jarni musí prejsť svoj ďalší a vrátiť stratené rodinné spomienky a spojiť ich s červenou niťou.

Niť je pokračovaním mačiatka a používa ho na presun na nové územia a na interakciu s objektmi a objektmi, ktoré sa nachádzajú na ceste v rozmanitosti. Ako alternatíva k hadovi - veľká vrana, a ak sa rozhodne ísť v noci, aby spojil vlákna priadze baterkou, aby osvetlil cestu. Rozprávanie na počítači v súčasnosti nezaručuje prítomnosť ruského jazyka, ale pretože príbeh je jasný bez slov, nezáleží na tom.

Systémové požiadavky.

  • OS: 64 bitov / Windows 8. 1/10
  • Pamäť: 4 GB RAM
  • Video karta s hardvérom DX11 alebo sada komponentov DX11
  • Protsessor: procesor Intel Core 2 Duo 2, 4 GHz alebo AMD Athlon Phenom X2 2,8 GGts
  • Noutbuk (PC): GeForce GTX 745M, AMD Radeon HD 8650G, Intel 4400
  • Statový počítač: Radeon HD 5750 alebo GeForce 450GT a 512 Mb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more