Záložky

Univerzálny Monsters online

Alternatívne názvy: Univerzálny Monsters online

Univerzálne Monsters prihlásený - dynamická hra na báze prehliadača navrhnutý v štýle MOBA, kde hnacou desivé príšery z obľúbených filmov hráčov uplatňovať svoje strategické schopnosti. Hovoriť ako jeden z hrozných postáv, budete mať možnosť plne realizovať svoje ambiciózne plány. Zdá sa, že infúzie do netvora, ktorý najviac zaujala vaše chute, a ovládať svoje konanie. Spolu s tímom budete mať všetky šance, aby sa zdvihnú ku sláve, zažiť žarty z oslnivých víťazstvu nad ostatnými hráčmi, zničiť neobmedzený počet pobehuje po uliciach zombie, veľkoryso uložiť krásy v núdzi, len aby skončil s majestátne úsmevom, berú im z horúcich slov vďačnosti. Teraz môžete zúčastniť v uzavretom beta teste, a čoskoro Univerzálne Monsters prihlásený Hra bude mať oficiálne vydanie. Spoločný produkt všetkých známych firiem Bigpoint a Univerzálne Obrázky sa môže pochváliť krásnymi 3D grafiku, vynikajúce mechanika pohybu, kvalitný zvuk, pôsobivé špeciálne efekty a samozrejme dostupnosť ako model bez - na - hrať .

Pripojte sa do hry Univerzálne Monsters prihlásený dostanú pozvanie do sveta vzrušujúce súboje v reálnom čase. Pretože hra je navrhnutá tak, aby prilákať veľké množstvo užívateľov, budú požiadavky na systém nebude pre vás šokujúce prekážkou reinkarnáciou v "hrôzu". Hlavné moderný prehliadač a pripojenie na internet a môžete Univerzálne Monsters prihlásený hrať aj minimálnu konfiguráciu počítača. Delight a zjednodušiť proces vytvárania účtu. Univerzálne Monsters prihlásený Kontrola - je vyplniť pole, ako je užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu, dátum narodenia. Predplatné spravodajstvo rozhodovanie a potvrdzujúci súlad s pravidlami, robíte preč s ním. Budú musieť počkať na zodpovedajúcu písmená, srdečne vás pozýva na fantastický príbytku.

Hrať hru Univerzálne Monsters prihlásený Môžete ako také znaky: Wolfman, Dracula, Frankenstein, Man- vlkolak, Stvorenie z Čiernej lagúny a mnoho ďalších. Známe typy postáv? Samozrejme! Koniec koncov, skôr, než sa blysol pred nami v príbehoch najlepších hororov. Až potom by ste mohli sledovať iba ako vývoj udalostí, a teraz majú právo na svoje vlastné nastavenia, silne ovplyvňujú vývoj sprisahania. Navštívte kožné vzorka a ukázať ostatným, že schopnosť - no, nie je to najatraktívnejšie zamestnania, môžete sa baviť vo svojom voľnom čase?

Budete notorický boj o prežitie, potýčky s rôznymi zlými duchmi, krvavé konkurencii s ostatnými hráčmi. Bolo by lepšie, keby sa v kombinácii s jeho kamarátmi. Pokúste sa nájsť spôsob, ako získať priateľov a desivé obyvateľov, aby spojili svoje úsilie. V opačnom prípade budete mať ideálny cieľ pre ničenie a nebude trvať dlho. Pocit podporu, nie je desivé ísť do arény a pokúsiť sa zachytiť nepriateľskú základňu. Počas bitky, sa snažia čo najviac uchádzačov zničiť. Koniec koncov, ak ich základne stojana, výsledok bude dodávaný bojovať počet obetí na oboch stranách. Boj "príkaz tím" je nasledovné: 5 hráčov z oboch tímov idú proti sebe, mŕtvi sú nahradené novými hráčmi, a po uplynutí nastavenej doby všetko upokojí. Ak ste boli aktívny a je schopný zničiť viac bojovníkov, než nepriateľ sa podarilo to - ste víťazom! Online hra Univerzálne Monsters sa drží princípu "víťaz všetkých." To znamená, že budete môcť nielen pre návrat do pevnosti krásy tímu, ale tiež vykonávať nájazdy na nepriateľské územie. Okrem nabehnutých skúsenosti, pretože čerpanie hrdina ide priamo v boji. Pekný a čo by ste mali byť odmenení striebrom. V skutočnosti, bez herné menu nemôže robiť. Tak ideme na to! Všetko je vo vašich rukách!

Čím dlhšie budete hrať Univerzálne Monsters prihlásený , tým vyššia je vaša úroveň. Vývoj postavy sľubuje otvoriť nové príležitosti, a jeho schopnosť postupne zlepšovať. Zrejme návyková hrateľnosť viac a nechcete sa odtrhnúť od neho. Hrôzostrašný pohľad bude vyrábať pre vás nezabudnuteľný zážitok! Dúfame, že sa stanete nadšeným fanúšikom krásna hra, a váš názor nebude nič, ale pozitívne!

 

Univerzálny Monsters registrácia on-line