Záložky

UFO Online

Alternatívne názvy: UFO, UFO

UFO Online-je bezplatná multiplayerová hra v štýle Postapokaliptika. UFO Online hra on-line - je to krutý svetový mier mesto-41, svet po 2024, kedy sa pútnici na zemi bola odoslaná na hrozné vírus, ktorý zasiahol takmer celé ľudstvo. Časť cudzinci zostal na Zemi, zatiaľ čo väčšina z nich nevysvetliteľne odišiel. Survivors sú ľudia, ktorí podľahli vírusu a nie mutované, a teraz bojujú s ich vlastným druhom, a cudzinci.

Minimálne systémové požiadavky pre hru:

- Procesor: Intel Pentium ® 4 2. 5 GHz alebo ekvivalentný

- RAM 1 GB

- Video: Radeon 9800 alebo GeForce 6600 s 128 MB grafickej pamäte (musí podporovať Shader Model 2. 0)

- Network Connection - 64 kbps

- Pevný disk: 500 MB voľného priestoru

Pripojte sa do hry UFO prihlásený vyžaduje stiahnuť a nainštalovať špeciálny klientsky softvér, ktorý optimalizuje proces hry a automaticky aktualizované. Potom UFO Online Online registrácia je vyzvaný na zadanie prezývky (požadované in-game meno), heslo, e-mail, súhlasiť s pravidlami a prijať užívateľskú dohodu. Uistite sa, zadajte kód z obrázka, ktorý zabraňuje roboty v hre. Pre svoju podporu a nadväzovanie kontaktov s rovesníkmi a fanúšikov tejto hry má komunitu VKontakte a Facebook, ktoré sú užitočné najmä v prípade, že servery v rámci údržby.

UFO prihlásený online hra rozdelená do sektorov, ktoré sa pohybujú vašu postavu. Po presťahovaní ho vziať trochu času na odpočinok. V niektorých odvetviach budú umiestnené budovy alebo celej komunity, ktoré vám dá možnosť využiť herné služby, ako je napríklad:

- "Shop",

- "Sklad"

- "Arena" a ďalšie.

Keď hráte hru UFO online on-line, potom sa vaša postava bude mať šesť hlavných charakteristík:

Výkon

- Dex,

- Telá

- Perception

- Inteligencia

- Charisma.

Vyššia postava, menej skúseností, že bude musieť získať tú či onú zručnosť. S pomocou špeciálnych zručností "školenie" môžete rozvíjať svoju postavu. Vaša postava bude mať batoh a osobné veci trofej. Tieto veci, ktoré môžete predať, vymeniť vymeniť s iným hráčom, alebo - ak sa veci trofej - je stratiť v okamihu smrti. A ak váš batoh je preťažený, časť vecí sa zbaviť.

Zbrane majú niekoľko tried, ktoré sú závislé na taktické účely konkrétneho typu zbrane. Keď začnete hrať hry on-line UFO prihlásený, budete mať k dispozícii základné zbraň - zbraň, a s úrovňou charakteru, môžete získať prístup na ďalšie typy zbraní, ako napr:

- Útočné pušky,

- Guľomety,

- Zbrane pre boj v otvorenom priestore.

Každá zbraň má svoje jedinečné vlastnosti, ktoré by mali byť považované za pred hraním UFO online.

Súboje v hre sú vykonávané krok za krokom. Ak chcete byť úspešný v hre UFO prihlásený užitočne tráviť čas určený na plánovanie svojej ďalší krok v boji. Potom všetky postavy strácajú svoje činnosti. Bitka pokračuje tak dlho, ako váš tím nevyhrá, alebo kým váš bojovník nebude zabitý nepriateľom. Ak váš tím vyhrá, môžete zbierať všetky trofeje, ktoré zostali po porazených nepriateľov. Ak chcete zaútočiť na iného hráča, skontrolujte, či povoliť sektora k útoku. Ale pozor - v prípade, že okamih bitky sa náhle preruší vaše pripojenie k Internetu, bude vaša postava zostane v boji a iných znakov môže spôsobiť poškodenie až k vražde. Všetky bojové lokácie v hre sú jedinečné, rozdelená do buniek a majú vlastnú krajinu.

On-line hra UFO prihlásený dáva hráčom možnosť obchodovať, navštíviť obchody, predaj svoj majetok s ostatnými. Navyše, obchodné vzťahy sú možné len medzi skutočnými ľuďmi, zmluvy nie sú automaticky generované.

UFO Online registrácia bude otvorená v pred vami príležitosť sa dokázať, ako veľkých bojovníkov, nebojácny, geniálny stratég a taktik, a dostať sa na vrchol v tejto hre.

 

Hra UFO Online registrácia