Záložky

Tri kráľovstvo

Alternatívne názvy: 3 kráľovstvo

Tri kráľovstvo Online - je bezplatná multiplayerová on-line hra na hrdinov, ktorý je duchovným dieťaťom štúdiu IT územia. Tri kráľovstvo prihlásený hra veľmi podobná veľmi dobre známe a už milujú všetci hráči na báze prehliadača role-playing hra Fight Club, ale okrem podobnosti v našej hre existujú zásadné rozdiely a niekoľko inovácií, ktoré sú transformáciu na hru pekne.

Pripojte sa do hry Tri kráľovstvo nebude mať veľa času a je veľmi jednoduché prodeduroy. Stačí zadať názov hernej postavy, hesla pre prístup k hre a e-mailovú adresu. Na túto adresu Vám bude zaslaný e-mailové upozornenia, že registrácia dokončená Three Kingdoms. Hra sama o sebe je prehliadač, je to absolútne nie je náročná vashemmu "hardware". Všetko, čo potrebujete - ľubovoľný počítač s pripojením k internetu a prehliadač.

Udalosti v hre sa točí okolo večnom boji medzi dvoma veľkými národmi. Vrcholom hry je, že neexistuje žiadny make o dobyvateľmi a obrancov, negatívnych a pozitívnych znakov. A tieto dve rasy bojujú o právo kolonizovať voľného neobsadeného územia, ktoré neustále zasahujúce sily svojich súperov. Tri kráľovstvo Online hry, založený na ideológii prijal odmietnutie "čiernej a bielej" spolupráca tu všetci hráči sú si rovní a môžu tak hladko, ako vznešené skutky, a nie moc.

Zaujímavosťou je, že hra Tri kráľovstvo prihlásený, pôvodne koncipovaný ako prehliadača, sa môže pochváliť ľahký herný klient, ktorý je vždy k dispozícii na stiahnutie priamo z oficiálnych stránok hry. Tým je zabezpečené, že v prípade akýchkoľvek problémov s prehliadačmi, ste vždy schopní vstúpiť do hry.

Bojový systém v hre je turn-based, ako vždy. Všetko, čo je v arzenálu vašej postavy od začiatku - len niekoľko rany a pár kúziel, ale s každým zvýšiť úroveň svojej magickej knihy a bude dopĺňať zásoby znalostí zvýši, a vaša postava sa dozvedieť viac bojovej techniky. V skutočnosti, rovnako sa váš šatník a arzenálu. Môžete začať s malým alebo žiadnym nič, ale v hre po tom, čo strávil určitý čas, máte dostatočné množstvo herného zariadenia a solídny arzenál. A všetko, čo musíte urobiť - zničiť pár krvilačných monštier. Zahrajte si online hru Tri kráľovstvo nutne poteší každého, aj na boj fanúšikov a milovníkov zaujímavých príbehov a tajomné príbehy.

V hre Three Kingdoms bude zaujímavé pre fanúšikov questy len preto, že hra je skutočný zlatý důl pre každého, kto miluje hrať hru úlohy. Výhoda rozmanitosti a variácie v komplexnosti je veľmi vysoká, takže nudiť rozhodne nemusíte. V skutočnosti, okrem vojenskej akcie, vždy môžete urobiť niečo pre dušu. Medzi prudkých krvavých bitkách môžete začať zber a spracovanie zdroje zalevareniem alebo dokonca kovania zbrane a strelivo. Ak zvolíte povolanie zlatník, môžete bezpečne spoľahnúť na pevné pribyi. V zásade existujú jednoduchšie profesie ako rybárčenie. Chystáte sa mimo hraníc mesta, budete musieť vždy ucho k akútnym, pretože určite bude čakať, nemilosrdné a strašné príšery, a súhlasí s tým, že boj proti vážnym nepriateľom pomocou návnady alebo si činná - nie je najlepší nápad. Hrať Tri kráľovstvo bude oveľa zaujímavejšie, ak sa pripojíte svoje súdruhmi. Hra má veľmi zaujímavý režim - lov. Tak, ako sa na určité oblasti na mape, budete mať možnosť vidieť všetci prítomní sa na ňu monštrá a odporcov vybrať sami schopní. Ak nechcete bojovať, potom sa môžete vždy posobirat rôzne prísady pre vaše elixíry a lektvary.

Takže, ak ste unavení z jednotvárnosti každodenného života v kancelárii, ak máte stále horí vnútri cravingového cestovanie a hľadanie dobrodružstva, potom sa táto hra bude milovať vás a umožní vám cítiť radosť z hrania. Zaregistrujte sa a dokázať, že si zaslúži nosiť titul najlepší!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more