Záložky

Triviador

Alternatívne názvy: Trividator

Herný Triviador browser hra, ktorá kombinuje držanie vedomostí v rôznych oblastiach a bitiek.

Vo prehliadača na báze on-line hra Triviador registrácia sa vykonáva prostredníctvom oficiálnych stránkach hry, rovnako ako majú možnosť zaregistrovať sa prostredníctvom populárnej sociálna sieť na internete - Facebook. Pripojte sa do hry a rozhrania webe sú prezentované v angličtine.

Aby bolo možné zaregistrovať online hry Triviador budete musieť vykonať nasledujúce kroky:

1) Nájdite oficiálne stránky Triviador, pri použití akejkoľvek vyhľadávač, ktorý poznáte. Napríklad, Yandex.

2) Po otvorení stránky, než budete okamžite začať sťahovať hry. To sa zobrazí otázka, či chcete vytvoriť. Ak nesúhlasíte, potom stačí kliknúť na krížik v pravom hornom rohu. A ak naopak, kliknite na zaškrtávacie políčko odkaz «spievať tu». Potom uvidíte registračný formulár.

3) V prvom buniek firmy E-mail (e-mailovú adresu).

4) Potom zadajte ďalšie bunky heslo (vaše heslo). Musia byť úplne unikátne a obsahovať písmená a číslice.

5) Potom vyberte usename (vaše užívateľské meno).

6) čítať oddiely, ktoré sú nižšie, ak s nimi súhlasíte, označte ich. Musíte kliknúť na námestiach, ktoré sú naproti položky.

7) A na konci, kliknite na «Registrovať».

Teraz ste oprávnený používateľ Triviador hry a všetky vaše úspechy budú uložené.

Hrať hru Triviador udržať všetky svoje úspechy, môžu iba registrovaní užívatelia hry. Vzhľadom k tomu, že táto hra je prehliadač, najväčšia pozornosť je venovaná vysokorýchlostné pripojenie k internetu. Parametre počítačový systém nesmie byť menšia, než je priemer. To má zabezpečiť, že hra fungovalo v poriadku.

V hre budete hrať Triviador muža, ktorý vám dá farbu a budete mať svoj hrad. Farby v hre: modrá, žltá a červená.

Bitky v Triviador on-line neobvyklé. Vybrali sme pre bitky dvoch súperov. To môže byť vy alebo niekto ďalší dvaja hráči.

Ako súboji budete mať otázku, ktorá musí byť zodpovedaná pre danú dobu. Kto odpovie na túto otázku správne vyhráva. Po odpoveď je boj, kde víťaz zabije porazeného a vezme jeho miesto.

Hra bude pred vami je mapa Zeme, musíte vyhrať. Čím viac vyhrávate, tým viac vaša kamarátmi bude klásť na mape, a tak sa stanete víťazom.

Otázky v hre sú veľmi jednoduché. Pochádzajú z rôznych oblastí: z histórie a končiac populárnych komiksov.

Prihlásený browser hra zadarmo Triviador vám možnosť otestovať svoje vedomosti a schopnosť dobyť svet s jeho povahou.

Prihlásiť Triviador v hre a uložiť výsledky. Nebojte sa vyskúšať svoje znalosti. Buďte si vedomí, budete určite príde na výhru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more