Záložky

Trine 2 Expanded Edition

Alternatívne názvy: Trine 2 Expanded Edition

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 1 GB

RAMDAC: GeForce 7600/Radeon HD 2400

Na disku: 1. 5 GB

Trine 2 - arkádová hra vyvinutá jedného z fínskych spoločnostiach, pokračuje tradícia založená pred mnohými rokmi, na začiatku počítačových hier. Trine 2 herné mechanika je veľmi podobný skôr obľúbenej hry, kde hráč spadol pod kontrolou troch Lost in Time Viking. Každá z postáv mala svoje výnimočné schopnosti, a iba pomocou zručnosti každého člena tímu by mohol prejsť úroveň až do konca. Hra Trine 2 má tiež tri hlavné postavy - šikovný a rýchly zlodej Zoya, silný a nepostrádateľným melee rytier Pontius a kúzelník ovládacie prvky Amadeus. Každý člen tímu je na rozdiel od druhého, a využiť ich kľúčové črty a prednosti môže byť dosiahnuté pred rozuzlenie deja.

Plot

Hra Trine 2 je pripojený veľmi mätúce pozemok, kde sme rozprávať celý backstory vesmíru Trine 2, hrať jednoduché a zložité zároveň. Príbeh hry od miesta, kde prvý diel skončil. Rozprávkové kráľovstvo bola uložená, zlo kúziel boli zničené, ale idyla trvala veľmi krátku dobu a znovu po celom svete, kde hlavné postavy žijú vo vážnom ohrození. Tentokrát hlavný artefakt Trinh 2, ktorý upravuje svet a vesmír v jeho znovu trápi a znovu zachrániť svet, ktorý potreboval tri odlišné postavy, a ich súhlas sa artefakt misia rozhodla, že nebude žiadať. Ďalšie nešťastie pre herný vesmír Trine 2 bola invázia goblinov pod vedením svojho vodcu rozhodol zničiť známy svet a prevziať kontrolu nad artefaktu.

Heroes

V Trine 2 je potrebné hrať všetky znaky, pomocou svojej sily na sto percent, ale väčšina misií má niekoľko možností pre hranie a môže dokonca odlíšili pre domáce zvieratá. Kúzelník a kúzelník Amadeus živým príkladom pacifista, pretože nemá vo svojom arzenáli ústav jedného útoku zručností a využíva svoju moc vytvoriť. Je táto funkcia umožní to prejsť tajuplných bažinách a pohybovať sa cez obrovské priepasti, pretože Amadeus vytvorí z ničoho kocky a pyramíd stavať mosty. S zručností pôst kúzelníka, sa množstvo, kvality a veľkosti položiek rast. Pontius, rytier na kosť, jeho charakter, jeho povaha je boj, a tým viac súperovi, že bude čeliť, pohodlnejšie, že sa bude cítiť. Použitie meč a štít, rovnako ako mnoho energie zručnosti, bude Pontius schopný sám udržať tlak na nepriateľa, zatiaľ čo jeho partneri budú zapojení do najmenej dôležitých vecí. Hra Trine 2 má tretiu postavu, ktorá práve, že vyčnieva z tejto spoločnosti. Tento zlodej, to zlodej, vrtký a rýchly, schopný prolazili do tých najneprístupnejších rohov, liezť na vínnu révu a laná, a niekedy to môže ukázať svoje zuby, ničí svojich nepriateľov z malej kuše, ale najviac užitočná zručnosť vo svojom arzenáli by sa bublina s nízkym gravitácie, čím bude môcť stúpať nahor. To je rôzne inú hru Trine 2 je obrovský výber možností a previazaných dejových misií, naplnené až po okraj s puzzle, a odlíšiť hru od iných pasážach.

 

Počítačová hra Trine 2 Expanded Edition