Záložky

Trials Evolution: Gold Edition

Alternatívne názvy: Trials Evolution: Gold Edition

Požiadavky na systém:

Procesor: Intel Core ® 2 Duo E6700 alebo AMD Athlon64 X2 6000 +

RAM: 2 GB a viac

Grafická karta: GeForce 8800 GT / Radeon HD 3850

Voľné miesto na pevnom disku: 4 GB

Trials Evolution: Gold Edition - špeciálna edícia populárnej arkádovej závodnej motocykle s prístupom k bohatstvu ohromujúce kúsky a skoky. V Gold Edition hry sa stali súčasťou pôvodnú podloubí a dva dodatky k nej - Jazdci of Doom a pôvodu bolesti. Na rozdiel od konzolovej verzii hry, ktorá bola vydaná pre väčšinu platforiem platformers rok skôr, štúdie evolúcia zlato vydania PC verzie má rozšírený zoznam dostupných misií a herné módy.

Herné

Skúšky vývoj zlata vydania 2013 neovláda je zložitý a väčšinou vyzerá celkom jednoducho. Hra sa podobá starej osem-bit pixel závod na motocykle, ale s viac zaujímavé a prepracované grafike. Spravidla sa pred nami bude motocykel, ktorý budeme vidieť len z jedného uhla - strane. Podľa motocykla bude niečo podobné na trati, ako je, pretože sme len zriedka sa vyskytuje presne rovno, a bude hlavne tráviť čas skákanie s obrovskými balvanmi na ďalších obrovských balvanov, Visuté lešenia, stavebných konštrukcií, pálenie Ropné veže rozptýlené z obrieho kolesa sklápače a oveľa viac. Hlavnou úlohou zjednotiť všetky úrovne hry Trials Evolution: Gold Edition je chytľavá skladba prejsť po určitú dobu s cieľom vyhrať jednu z troch medailí. Práve preto, aby mohli hrať a ako ich dosiahnuť, a hlavný rozdiel je obvyklé nečistoty a testy vývoj zlata vydania, fanúšikovia majú tendenciu kupovať, že non-triviálne úlohu. Ak v normálnych pretekoch, všetko je ľahké - stlačte na plyn a snažia sa vstúpiť do zákrut, a pohyb dopredu a len dopredu, potom súdy vývoj zlata vydanie v roku 2013 úplne iná hra. Tu, hráč bude mať čas ustúpiť, aby sa pripravil na skok, balansovať na jedno kolo, a dokonca aj robiť cartwheels staré - to všetko na dosiahnutie cieľov danej úrovni.

Risk - vznešený

Hra zachytáva okamžite a natrvalo, a to nie je ohromujúci grafiku alebo zložité hry, a pohon a adrenalín, ktoré nie je viac než dosť pre jednu hru. S každou novou štúdií na úrovni evolúcie Gold Edition PC je kladený pred vami všetky nové úlohy, sa postupne zvyšuje ich zložitosť, nútiť hľadanie nových prístupov k riziku a spĺňajú všetky podmienky potrebné pre víťazstvo. Často budete čakať nečakané prekvapenie, keď máte prejsť čiary na motorke s rozbitou nádržou, stráca palivo alebo byť zbavený cyklistických bŕzd. Ale to nie je všetko, pretože vtipné vývojári môžu vymeniť na bicykli a robiť podivné objekty, z lyží a kus preglejky a končí s lietajúcim tanierom.

Internet

Ďalšou dôležitou súčasťou moderných hier, vrátane štúdiách evolúcie Gold Edition, ktoré majú tendenciu kúpiť veľa zábavy a extrémne športové nadšencov, túto túžbu zdieľať, alebo kecať s ostatnými fanúšikmi tejto hry, ktorá používa pokročilé možnosti integrácie na internete. Takže, s použitím špeciálnej službu, môžete pridať hier záznam ich príjazd priamo z hlavného menu hry na YouTube, sťahovanie alebo vytvárať svoje vlastné skladby zdieľať s ostatnými fanúšikmi závodné zábavu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more