Záložky

Travianské kráľovstvo

Alternatívne názvy: Travian kráľovstvo

Travian Kingdoms browserová hra vyšla v marci 2015. Dostanete sa do dávnych čias, kedy boli Galáni a Rimania neustále v nepriateľstve a preukázali svoju nadradenosť. Ale teraz sa k nim pripojili Nemci. Vzhľadom na pozíciu jedného zo zástupcov sa ocitnete v hrubých veciach, budujete a rozvíjate mesto, nábor vojakov, hľadáte spojencov a bojovať s nepriateľmi.

Ak chcete hrať Travian Kingdoms, potrebujete iba počítač a internetové pripojenie. Aj keď ste oboznámení s riadením počítačov, vývojári pripravujú verziu, ktorá bude k dispozícii na mobilných telefónoch.

Rovnako ako v akejkoľvek stratégii, je potrebné vykonať mnoho rôznych krokov, pričom treba dbať na detaily, ktoré ovplyvňujú konečný výsledok.

O plánovaných príležitostiach a možných udalostiach

Najprv vyberte svoj kmeň:

 • Germantsy
 • Gally
 • Rimlyane

Stav na čele ľudu, musíte to urobiť silným, takže susedia vás rešpektujú a niektorí sa bojí. Spočiatku ide o malú dedinu, ktorá sa ľahko porazí, ale postupne sa stane mestom a potom pevnosťou. Zabezpečte svoju armádu:

 • Zbrane
 • Zhilem
 • Resursami

Susedské vzťahy tiež potrebujú pozornosť a mali by ste určiť, kto z nich sa stane vaším súperom a kto bude spojencom. Vzhľadom k tomu, že každá dohoda je riadená skutočným hráčom, vyžaduje to registráciu Travian Kingdoms.

Vyskúšajte možnosti blízkych kmeňov pred vyhlásením vojny na nich. Je dôležité, aby ste dokázali vytvoriť vlastnú armádu, vybaviť ju potrebnými skúsenosťami a zbraňami na zabezpečenie víťazstva. V bitkách budete môcť zachytiť nové krajiny bohaté na nerasty; lesných porastov; polia, ktoré rastú zrno. Úspešné misie zvyšujú váš status a čoskoro budete vymenovaní kráľom alebo cisárom.

Sme potvrdení v bitkách

Ak ideálne uskutočníte svoju kampaň, musíte poznať niektoré rysy každého národa a nuansy bitky.

 • Geničte lepšie, obhajujte svoje pozície.
 • Germské vojská preukazujú horlivosť a úspešne zaútočia.
 • Rímska legia je zlatým stredom, v ktorom sú obe možnosti vyvážené.
 • Počas výsadby cudzieho mesta bojovníci používajú katapulty a snažia sa zničiť nepriateľa, chytiť územie.
 • Počas bežného nájazdu sa zaoberajú krádežou.

Výber úlohy manažéra v Travian Kingdoms iPlayer tiež určuje cestu rozvoja:

 • Guvernér je úzko zapojený do ekonomiky, ale musí platiť za svoju blaho.
 • Kráľ rozmnožuje vojenskú silu a zaoberá sa diplomatickými záležitosťami. Aj na jeho pleciach je starostlivosť o vazalov.

Externé atribúty Travian Kingdoms

Prvá vec, ktorá rozlišuje Travian Kingdoms medzi ostatnými hračkami, je schopnosť transformovať svoje postavy vonku, dávajúc im tradičný vzhľad v závislosti od kmeňa (Galia, Ríma alebo Nemecka). Pomocou odevov a všetkých druhov nosa, očí, úst, fúzov a účesov ich vyzerajte hrozivo alebo dobrovoľne.

vojakov, ktorí útočia na vás, hádzajú agresívny vzhľad, ale obrancovia zostávajú pokojní. Kontrastné hranice štátov sa dajú ľahko zistiť, ak sa pozriete na mapu oblasti. Budovy menia svoj vzhľad z chatrče do krásnejších budov v duchu stredoveku.

Hra bola prepustená ako doplnok k vesmíru Travian, ale premenila sa na samostatnú verziu a úspešne zložila skúšku na ocenenie verejnosti. Zachovala si dobre zdokonalené možnosti hrateľnosti a nové prvky, ktoré sa objavili, sa viac zaoberajú vonkajšími atribútmi, ktoré už boli spomenuté. Tak si hrajte, užívajte si historický príbeh s vojensko-ekonomickou zaujatosťou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more