Záložky

Travian

Alternatívne názvy: Travian

Na začiatku si vlastnú malú dedinu sa len do jednej budovy. V TRAVIAN existujú štyri typy zdrojov: drevo, hlina, železo a obilie. Než pôjdete na výstavbu budov, by sa mal starať o ťažbu zdrojov. Akonáhle si vytvoriť výrobné prostriedky, môžete prejsť k rozvoju centrálnej časti vašej obce. Vytvorte si sklad a sýpku, môžete uložiť viac zdrojov a vyrovnávacej pamäti pomáha ich chrániť pred nájazdmi súperov. Svet TRAVIAN nie ste sami. Tu môžete hrať s tisíckami ďalších hráčov. Najdôležitejšie pre vás sú hráči z okolia vášho obce. Karta umožňuje kontrolovať umiestnenie ostatných hráčov v blízkosti vášho sídla.

Rozhranie

Prehľad: Tu nájdete svoje pole zdroja

Dedina: V centre obce môžete stavať budovy

Mapa: Tu si môžete prezrieť okolie obce

Štatistiky: Tabuľky s ostatnými z

Správy: Informácie o všetkých akciách vo vašej obci

Príspevky: posielať a čítať súkromné ​​správy

Teraz máte všetky potrebné znalosti pre hru. Môžete začať hru ihneď po registrácii.

Rimania

Legionár

Legionári - jednoduchý a univerzálny pechotnej Rimania. Bojové jednotky tohto typu vojakov mnohostranného vývoja: vykonávajú dobre a to ako v útoku a obrany. Ale napriek tomu, ich hlavný účel - chrániť osady z koňa nepriateľských jednotiek rímskeho cisárstva.

Požiadavky pre výskum: None

Požiadavky na tréning: Kasárne

Praetorian

Školenia Praetorians dlhú prihrávku obrana zručnosti pre ďalšiu službu v Senáte ako gardy. Jeho legendárny slávu si zaslúži vďaka svojej vynikajúcej schopnosti uzavrieť boj proti nepriateľskej pechote. Avšak, Praetorians nie sú schopní silný útok, a nie tak obratný a silný obrany proti jazdeckým jednotkám, ako ich bratia v zbrani - legionárov.

Požiadavky pre výskum: Akademiyauroven úroveň 1 Forge zbroj 1

Požiadavky na tréning: Kasárne

Imperián -

Imperián - jednotka útočiace vojská v Ríme. Je to rýchly a silný v útoku, ako obrana desí nepriateľské vojská.

Avšak, platiť za všetko - školenie Imperiánov pomerne dlhá a nákladná.

Požiadavky na vývoj: Akadémia úroveň 5, Kováčska dielňa úroveň 1

Požiadavky na tréning: Kasárne

Jazda na prieskum

Prieskumná jednotka Rím. Celkom rýchle vojaci, ale spotrebuje 2 jednotky obilia za hodinu. Presné informácie o počte nepriateľských vojakov a opevnenia - úspech v nejakej vojne. Scout len ​​schopný sa dostať do nepriateľskej dediny a získať potrebné informácie o množstve zdrojov a ochranu.

Ak nie je nepriateľ v obci skauti, skauting zostáva bez povšimnutia.

Požiadavky na vývoj: Stajne úroveň 1, Akadémia úroveň 5

Požiadavky na tréning: Stabilný

Cavalry Emperor

Ide o štandardnú jazdné Rimania, pre nájazdy a náhlymi rýchlymi útokmi. Kavalérie vojská cisára nie je tak rýchly ako galského hrom, ale silný v útoku a obrane, ako prinášať teror na nepripraveného súpera. Avšak je potrebné pripomenúť, že ustanovenia o koňa a jazdca nákladov nie je lacná!

Požiadavky pre výskum: Stabilný uroven10, Akadémia úroveň 5

Požiadavky na tréning: Stabilný

Taran

Ram je ťažký podpora zbraň pre rímske pechoty a jazdectva. Jej cieľom je zničenie rímskych múrov, plotov alebo galských valového Nemci. Čím uľahčuje používanie baranov bezprostrednej úlohy pechoty a jazdectva. Ale Rams nemali nechať útok bez podpory ostatných vojakov, pretože oni sami sú slabí.

Vyššie a silnejšie obranné opevnenie, tým viac budete musieť baranov k ich zničeniu.

Požiadavky na vývoj: Akadémia úroveň 10, Dielňa úroveň 1

Požiadavky na tréning: Dielňa

Senátor

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more