Záložky

Transformers War for Cybertron

Alternatívne názvy: Transformers War for Cybertron

Game Transformers War for Cybertron - vzrušujúce tretia osoba strelec, ktorý sa pohybuje do sveta fantázie, ktorý bol vypracovaný na základe populárneho animovaného seriálu rovnakého mena. Než si navrhnúť jedinečný štýl najväčšieho Transformers vesmíru. Inštalovaný hru na Unreal Engine 3. A to napriek skutočnosti, že je trochu starý graficky virtuálny svet vyzerá celkom slušne. Akcia pre rozvoj Transformers domovskej planéte Cybertron. Diseptikonov vodcu Megatron túži zvrchovanými pánmi, a jeho mazaný plán už začal byť realizovaný. Ale Autobots sa nedá tak ľahko, tak Megatron rozhodol prijať extrémne opatrenia - využívanie zdroja neuveriteľnú energiou. Skôr, nikto nebol schopný ovládať "temné Energon" a nie je známe, či to bude mať ambiciózny vodcu. Spustenie Transformers War for Cybertron hru, budete môcť vybrať buď kampaň pre diseptikonov, buď Autobots. Sa priamo zúčastňuje vo všetkom, čo sa deje, a môžete vyskúšať s novým elánom všetky tie emócie, ktoré premohla raz pri sledovaní karikatúru.

Ponoriť sa do hry stiahne Transformers War for Cybertron. Je to úplne jednoduchý proces, a to neberie moc času. Tie sú prepravované v posledných dňoch planéty Cybertron a vykonať nezabudnuteľnú cestu. Široký rozsah misií vás čaká nedovolí nechať ujsť jedinú minútu. A účasť na intenzívnych bojov zanechať trvalý dojem! Hra Transformers: War for Cybertron ponúka prechod z jednej kapitoly do druhej, zakaždým, keď sa mu dať príležitosť, aby najprv vybrať jednu z troch dostupných pre konkrétny Transformers kapitol. To môže byť Optimus, Megatron, Soundwave, Čmeliak, Ratchet, Ironhide, Starscream a ďalšie. Ďalšie - nekonečné boje, pretože ste vo vojne medzi dvoma mocnými frakciami a nemôže odpočívať na chvíľu. Budete potrebovať každú chvíľu a potom strieľať, bojovať mimo nepriateľov a snaží sa zasiahnuť nepriateľov. K tomu budete potrebovať dodávky zbraní a musím povedať, že arzenál hra zlyhá. Transformers War for Cybertron zbraní oceniť jeho množstvo. Budete mať prístup k teplo-hľadať raketometov, guľometov, brokovníc, pušiek, pištolí a dokonca aj v pokoji. A tiež je tu špeciálna bodná zbraň, ktorá je, rovnako ako bonus každý transformátor. A budete radi, že v prípade koncových kaziet, existuje alternatíva. Môžu transformovať a využívať nástroje na stroji. Mimochodom, animácie vyzerá pôsobivé transformáciu. Vývojári tvrdo pracovať, aby zabezpečila Transformers War for Cybertron videa bola realistická, takže proces transformácie - to je niečo, hladké a s rovnakým veľkolepé. Zažite to všetko bude naozaj cool! Mimochodom, prispieva k vytváraniu vhodného prostredia a zvuk. Výbuchy, streľba, pískanie železo a zdvihol morálku pozitívnu hudbu, - to všetko sa najlepšie hodí pre tento hranie.

Ak máte radi hry na podobné predmety, vitajte na fantastický svet Cybertron! Hodnotiť túto hru ocenia. Ako sa hovorí, lepšie raz skúsiť, ako počuť stokrát. Poď!

 

Transformers War for Cybertron