Záložky

Trainz 2012. Váš železnice

Alternatívne názvy: Trainz 2012. Váš železnice

Požiadavky na systém:

Procesor: Pentium D 3. 4 GHz

RAM: 1 GB

Video: 128 MB

Miesto na disku: 16 GB

Trainz 2012. Váš železnice - plná simulácia riadenia vlakov všetkých stupňov a farieb, od parných lokomotív a končí s modernými vysokorýchlostnými vlakmi. Uniforma, a dokonca aj trochu upokojujúce upokojujúce zvuk kolies, blikajúce mimo scenérie a riadku železničných tratí, ťahajúce sa až k obzoru, to je to, čo vlakom do Trainz Simulator 2012. Ale to všetko romantika cesty tam je nevýhoda. Kto sú chlapci a dokonca aj niektoré dievčatá na obrovské železné vlaky, nechcel byť v jeho kabíne a vydať sa na dlhú cestu. Vlak olej vôňa, protivietor, to všetko táto hra Trainz Simulator 2012 schopná plniť. Avšak, všetky ostatné radosti a riadenie ponúka dlhé vlaky, osobné alebo nákladné vlaky v Trainz 2012

Implementované na vysokej úrovni.

Vlak odchádza

V Trainz Simulator 2012 všetko nebude obmedzená iba na beh vlak, vás bude podliehať šípok, križovatkách a ďalších obvyklých atribútov života železnice. Naučíte sa, ako rýchlo a ľahko pochopiť obrovské množstvo stehov železnice uvedomiť, že znamená, že všetky druhy dopravných značiek, učiť sa všetky druhy semaforov signálov. V Trainz 2012 môžu byť spravované nie jeden, ale niekoľko vlakov, a vy môžete dostať ako vodič jednej zo zlúčenín alebo ovládať všetky antény. Trainz Simulator 2012 hra bude trvať, aby ste neustále upraviť polohu dočasné, pretože presnosť vlaku za jednu z najdôležitejších vlastností. Úlohy bude vždy závisieť na dobe, kedy budete potrebovať určitý čas dodať cestujúcich alebo náklad, cesta sa nestratí v komplexnej prelínanie železníc. V plnom režime simulácie, vaša úloha bude ešte zložitejšie, pretože bude nutné neustále sledovať rýchlosť, v závislosti na zaťažení, ktoré nesie, bude zabránené inak katastrofa. A ak ste sa nudí s modernými vlakmi v Trainz 2012. Váš železnice majú možnosť posedieť na klasické parný vlak a stráviť ju na historických trás.

Editor

Hlavnou novinkou poslednej časti vlakového simulátoru bol pokročilý editor, kde si budete môcť vytvoriť svoj vlastný svet. Tu je miesto, kde sa obrátiť s výnimkou, ktorým sa ďalšie kilometre spôsoby, ako môžete upresniť krajiny, výsadbu stromov, stavať domy a meniace sa krajinu na vlastnú päsť. Toto farebné a takmer nekonečný vo svojich schopností dizajnér, má široký výber vlakov a vozov, a vy budete môcť zbierať zloženie svojich snov a odoslať vám ho vytvoril rovnakým spôsobom. Celá hra galérie má viac ako 400 prevádzkových jednotiek aktuálne vlakových zariadení, od klasických parných jednotiek a končiac supermoderné vysokorýchlostné vlaky. Všetky modely s extrémnou presnosťou boli prevedené do digitálnej podoby, a môžete si byť istí, že vám bude ponúknutá presne autom alebo vlakom, pretože existuje alebo existovala, vrátane aj tých najmenších detailov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more