Záložky

Celkový vplyv

Alternatívne názvy:

Prehľad Hra Total Influence

Total Influence on-line - je multiplayerová hra v štýle Postapokaliptika žiadne mesačné poplatky.

Systémové požiadavky pre hru sú nasledovné:

Operačný systém: Windows XP, Vista, 7

Procesor s frekvenciou 1,4 GHz

RAM: 512 MB RAM

Video: 3D hardware akcelerátor s 128 MB VRAM

Zvuková karta kompatibilná s DirectX 9. 0

DirectX 9. 0C

Klávesnica a myš

Internet

Ak máte počítač s Windows Vista, uistite sa, že bol nastavený kompatibilitu so systémom Windows XP.

Pripojte sa do hry Celkový vplyv je predovšetkým skok vyžaduje klient - program, ktorý optimalizuje prevádzku na internete zjednoduší prenos grafiky. Akonáhle ste si stiahli to, že klient bude automaticky aktualizuje podľa potreby. S aktualizáciou, ísť do Total Influence prihlásený registráciu, môžete získať nové vlastnosti, predmety, bude k dispozícii aj pre nové skládky. Celkom registrácia Vplyv sám o sebe je veľmi jednoduchý - musíte zadať požadované užívateľské meno (meno, pod ktorým budete zaradení do hry), heslo a e-mail na potvrdenie Vášho účtu.

Potom Celková Vplyv Online hra vás vyzve k výberu jedného z dvoch serverov, na ktorých je hra - Nevada a Arizona. Rozdiel medzi servermi je, že Nevada bola otvorená neskôr a je menšia koncentrácia skúsených hráčov, ktorí budú čoskoro vypuknú v začínajúcej hviezdnych vojen. Avšak, ak máte pocit, dostatočne skúsený, aby bojovať so skúsenými bojovníkmi, začne hrať hru Celkový vplyv prihlásený servera Arizona.

V jednom účte, môžete vytvoriť až päť rôznych hráčov. Budete vyzvaní k výberu prezývku - meno pre postavy pohlavia a vzhľad vášho bojovníka. Hra začína s vami ako tím bude dva náhodné žoldnier. Môžete začať v mieste (v mieste) Rezervácie, ale jeho globálnej mape, uvidíte mnoho ďalších miest. Každá lokalita je mesto s kraji, a má jedinečnú vlastnosť vojny, jej krajiny, jej obmedzenia, aby položky. Lokalita je:

- Forest,

- U rôznych typov mestskej zástavby,

- Miesta, kde sa školenie žoldnieri

- Špeciálne väznice miestom pre tých, ktorí porušili pravidlá hry,

- Základy a kontrolné body, ktoré môžete zachytiť svoj klan.

- Zvláštne miesta v podobe jám, kde hráč môže získať cenné minerály.

Total Influence prihlásený Hra má tri druhov postáv:

- Tri psie plemená

- Ľudia

- Miners.

Každá z týchto troch má svoj vlastný druh zbrane a brnenia, rovnako ako bojový systém.

Zbrane v hre existujú druhy, ako napríklad

- Automatická

- Ranged,

- Hádzanie,

- Heavy

- Easy

- Melee,

- Miner.

Hrať online hru Total Influence v bojovom režime, musíte zadať špeciálny arény, v ktorých existujú tri druhy bojov:

- Prežitie,

- Wall na stenu,

- Team bitka.

Každá bitka má svoje vlastné charakteristiky a taktiku jeho víťazstvo v nej. Ak chcete vyrovnať šance hráčov, všetky bitky sú rozdelené do pásiem, päť úrovní zahŕňajúcich hráčov s podobnou úrovňou rozvoja. Stačí, keď budete hrať Total Influence, budete mať šesť zručnosti, ktoré zodpovedajú šiestich typov zbraní. Pôvodne vyvinutý skill o 35%, ale ak používate zbraň, táto zručnosť sa zvyšuje, ako sa zvyšuje jeho poškodeniu. Celková Vplyv Online hra používa antinakrut systém a rozvoj zručností v každej fáze má svoje obmedzenia. Zručnosti možno zlepšiť pomocou špeciálnych implantátov - na umelku, zdravie, brnenie, kapacita, výroba. Okrem toho existujú špeciálne zručnosti výhody (bonusy za určité zručnosti), ktorí študovali za poplatok

- Prežitie

- Heavy

- Kybernetika

- Masters of inom bojisku.

U psov a baníkov má tiež svoje výhody, ako je napríklad pes - schopnosť otvoriť dvere.

Dejiny svetového hry začína prísne tajné vojenské experimentu vykonaného v USA v roku 1941. Ako výsledok tohto experimentu bola pasáž je neznáme krajiny, alebo planéta, alebo paralelný vesmír, alebo na zapadnutom kúte krajiny. V tejto oblasti ukázala, sverhneobhodimy pozemky pre krištáľovo XXI storočia a početné žoldnieri išli ho rozbaliť - alebo sa od ostatných. Aby nielen prežiť, že a uspieť v tomto svete bez obvyklých pravidiel civilizácie, musí byť schopný dobre bojovať a vybrať tím podľa chuti.

Celkový vplyv, aby bolo možné hrať, sa ukázal ako vynikajúci veliteľ a stíhacie nepozná žiadny strach!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more