Záložky

Pravidlá renesančnej vojny

Alternatívne názvy: Znovuzrodenie celkovej nadvlády

Odbory vojnovej renesančnej hry na črevách civilizácie.

Spoločnosť Plarium Global Ltd predstavuje svoj ďalší vývoj pravidiel obnovy vojny. Hra je k dispozícii pre všetky druhy mobilných zariadení v niekoľkých jazykoch a tiež rusky. Keďže ide o hračku s viacerými hráčmi s dôrazom na interakciu hráčov, potrebujete stály prístup na internet.

Rules of War Renaissance stiahnutie môže byť úplne zadarmo, ale tiež za darovať, keď pre niektoré veci musieť platiť skutočné peniaze. Ak chcete vylúčiť príležitostné výdavky, najmä ak sa telefón dostane do zlých rúk, nastavte heslo v nastaveniach, ktoré budú známe len vám. Pokiaľ ide o pozemok, je postavený na pokusoch ľudstva prežiť. Tento boj o existenciu prebieha už dlho, ale v poslednej dobe sa ďalšia agresia umelej inteligencie"Morgan"spojila s pokračujúcou jadrovou vojnou a strašnou epidémiou.

Ostatné herné prvky.

Vývojár sa pokúša robiť svoje výrobky univerzálne. Z tohto dôvodu si môžu užívatelia zvoliť pohodlnú voľbu na inštaláciu na mobilný telefón alebo si na počítači stiahnuť vianočné renesančné pravidlá. Každá verzia sa drží jednej udalosti a poskytuje rovnaké príležitosti, takže je to vec chuti. Jediné zdokonalenie, ak ho nainštalujete súčasne na oba počítače, skript nebude pretínať, rozvíjať úplne od seba na rôznych zdrojoch.

Hlavné vlastnosti herného procesu:

Čo je to zaujímavé?

  Distribúcia modelu sa riadi princípom Free-to-play
 • Toys (mobilné aj prehliadače) sú k dispozícii pre hráčov z celého sveta
 • Upravené v niekoľkých jazykoch
 • Plačky musia interagovať prostredníctvom spojenia v skupinách
 • Zabrať obranu proti nepriateľovi
 • Zdržte sa v misii
 • Získať ocenenie za každodennú chodnú hru
 • Post-apokalyptický svet je už dlho pohodlnou témou a opakovane sa hrával v kine, ako aj na virtuálnych plochách World Wide Web. Pravidlá hry v obnove vojny sa stali jednou z variantov a ak nie ste lojálni k osudu ľudstva, bezpečne sa pripojte k miliónom účastníkov, ktorí sa už pripojili k boju o oživenie Earth Zero.

  Keď boli tieto krajiny skutočným rajom, ale pokrok sa zmenil na prekliatie, začala vojna s použitím jadrových zbraní. V dôsledku toho začali ľudia zomierať a pozostalí sa postupne stávajú mutantmi. Ale ak sa s týmto po mnoho rokov ľudstvo naučil zdvihnúť, potom sa umelá myseľ"Morgan"vzbúrila proti nim priniesla nové problémy. Jeho jediným cieľom je oslobodiť planétu od zvyškov ľudskej rasy.

  Rules of War Renaissance hraje podľa obvyklého princípu stratégie MMO, aby sa zjednotili hráči v boji proti nepriateľovi. V tomto prípade nepriateľ nie je sám, pretože môžete odolávať mutantom a agresívne zmýšľajúcim účastníkom. Dokonca ani spojenci nemajú byť úplne dôveryhodní, pretože môžu zradiť výberom výhodnejšej transakcie pre seba.

  Game Total Rebordovanie, je to vojensko-ekonomická stratégia. Musíte vyvinúť bane pri hľadaní minerálov, rozvíjať svoje osídlenie a osobné zručnosti. Môžete si najať desiatky druhov pechoty, rovnako ako vojenské vybavenie. Zoznámte sa s technológiami budúcnosti, ktoré účinne koexistujú s dávnymi kúzlami a amuletmi. Zapojte sa do najzložitejších misií, vyvíjajte stratégie, nájdite tajomné artefakty a všetko pre najdôležitejšiu úlohu hráčov je konfrontácia medzi Morganom a jej plazami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more